Wdrożenie CRM dla firmy serwisującej urządzenia gastronomiczne

Wdrożenie CRM dla firmy serwisującej urządzenia gastronomiczne

Aplikacja CRM

Prowadzenie firmy serwisującej urządzenia gastronomiczne wiąże się z pewnymi wyzwaniami. CRM dla firmy serwisującej urządzenia gastronomiczne pomaga nie tylko pokonać bieżące wyzwania, ale stworzyć istotną przewagę konkurencyjna na rynku. Procesy zawarte w systemie CRM umożliwiają stworzenie istotnej wartości dla klientów. Wartości, która pozwala nam sprzedawać usługi 10 - 15% drożej niż konkurencja. Wartości dla klientów, która powoduje, że poprzez system CRM stworzyliśmy istotną barierę wejścia na bardzo konkurencyjny rynek serwisu urządzeń gastronomicznych.

Firma serwisująca urządzenia gastronomiczne potrzebowała sześć tygodni, aby określić swoje potrzeby, wymagania funkcjonalne oraz wymagania niefunkcjonalne systemu CRM. Po tym okresie w ciągu kolejnych 20 tygodni otrzymała system CRM dla firmy serwisującej urządzenia gastronomiczne.

Firma serwisująca urządzenia gastronomiczne świadczy swoje usługi dla klientów HoReCa. Są to głównie hotele, SPA, restauracje. Miejsca, gdzie przygotowywana jest żywność dla dużej liczby klientów. Sposób działania firmy kontrastuje z wolniejszym tempem życia, jakiego można by się spodziewać niekiedy w restauracja ze strony sali, gdzie klienci spożywają posiłki. Miejscach, które wszyscy znamy chodząc i konsumując

Bardzo istotnym faktem jest, że klienci potrzebują usług, na których mogą polegać tak samo, jak w każdym innym miejscu na świecie. Dlatego firma serwisująca urządzenia gastronomiczne nie szuka wymówek i dostarcza najwyżej jakości usługi serwisu urządzeń hotelom, SPA, znanym restauracjom. CRM dla firmy serwisującej urządzenia gastronomiczne wspiera swój duży i rozproszony zespół, aby zapewnić proaktywną obsługę i rozwiązać większość problemów serwisowych w ciągu godziny.

Wdrożenie CRM dla firmy serwisującej urządzenia gastronomiczne

Dla firmy serwisującej urządzenia gastronomiczne prowadzenie działalności na konkurencyjnym rynku wiąże się z pewnymi wyzwaniami, w tym zakłóceniami w łączności, różnym podejściem do pracy. Istotnością klientów. CRM dla firmy serwisującej urządzenia gastronomiczne pomaga wznieść się ponad wyzwania, aby zapewnić usługi na światowym poziomie.

Wdrożenie CRM dla firmy serwisującej urządzenia gastronomiczne pozwala łączyć sprzedaż i usługi w wielu lokalizacjach

Przed zastosowaniem CRM dla firmy serwisującej urządzenia gastronomiczne firma korzystała z ośmiu różnych aplikacji do zarządzania sprzedażą i serwisem. Istniał podstawowy poziom integracji między nimi, ale zarządzanie różnymi aplikacjami było skomplikowane i czasochłonne. Brakowało również przejrzystości pomiędzy osobami zarządzającymi kontami klientów a osobami świadczącymi usługi na miejscu w hotelu lub restauracji.

W przeszłości osoby odpowiedzialne za kontakty z klientami były czasami pozostawione w niewiedzy o sprawach, dopóki nie stały się one większym problemem. Połączenie sprzedaży i serwisu w CRM dla firmy serwisującej urządzenia gastronomiczne dało firmie 360-stopniowy widok na klientów i zapewniło, że menedżerowie ds. klientów zawsze na bieżąco wiedzą ze 100% pewnością, co, u którego klienta się dzieje. Wdrożenie CRM, w firmie serwisującej urządzenia gastronomiczne pomaga być proaktywnym i gasić małe pożary, zanim staną się dużymi. Wszyscy wiedzą, że każdy urządzenia gastronomiczne, które serwisuje firma generują realny przychód jej klientom..

Korzystanie z jednej platformy w różnych zespołach i regionach geograficznych wspiera również spójne i usprawnione procesy. Niezależnie więc od tego, czy klient kontaktuje się z lokalnym przedstawicielem serwisu, czy z kierownikiem ds. obsługi klienta, doświadcza tego samego wysokiego poziomu obsługi.

Wdrożenie CRM dla firmy serwisującej urządzenia gastronomiczne ułatwia zarządzać szybkimi i wydajnymi naprawami

Dla wielu klientów usługi firmy serwisującej urządzenia gastronomiczne, wykonywana przez nią praca ma znaczenie krytyczne, dlatego też usługi świadczone przez firmę serwisującą urządzenia gastronomiczne są tak bardzo istotne. Firma musi zapewnić niezawodność poprzez regularną konserwację urządzeń oraz być przygotowana do przeprowadzania szybkich i dokładnych napraw.

Wdrożenie CRM dla firmy usługowej wspiera firmę serwisującą urządzenia gastronomiczne w realizacji obu tych zadań i przyczyniło się do zmiany jakości usług i wydajności. Obejmują one mniej czasu poświęcanego na podróże dzięki bardziej efektywnemu wyznaczaniu tras i szybszemu rozwiązywaniu zadań.

Sposób, w jaki CRM dla firmy serwisującej urządzenia gastronomiczne pomógł przekształcić doświadczenie w terenie, jest wprost niesamowity, zwłaszcza biorąc pod uwagę zróżnicowane środowiska, klientów dla których pracujemy. Inne wymagania stawiają przed nami zarządcy globalne sieci punktów oferujących fast food, inne pracownicy globalnej sieci hoteli, z zupełnie inny lokalny właściciel jednej restauracji.

CRM dla firmy serwisującej urządzenia gastronomiczne jest kompleksowy pod względem sposobu, w jaki rozwiązuje wyzwania związane z zarządzaniem serwisem w terenie w branży HoReCa. Firma nie musi w dużym stopniu dostosowywać systemu CRM dla firmy serwisującej urządzenia gastronomiczne, co drastycznie zmniejszyło koszty i czas oczekiwania na MVP dla użytkowników. Firma serwisująca otrzymała gotową aplikację CRM w kilka miesięcy. Inni oferenci oferowali wdrożenie dedykowanego systemu CRM w ciągu roku.

Przyjęcie CRM dla firmy usługowej było szybkie, a pracownicy stwierdzili, że teraz łatwiej jest wykonywać swoje zadania. System CRM pomaga kierownikom optymalizować planowanie, tak aby technicy serwisowi mieli wystarczająco dużo czasu na ukończenie pierwszej pracy przed przybyciem na czas do następnej.

Technicy serwisowi mogą następnie korzystać z aplikacji CRM, aby zidentyfikować optymalny sposób realizacji zadań i pracować bardziej efektywnie na miejscu. Może to obejmować współpracę w czasie rzeczywistym z innymi technikami za pośrednictwem aplikacji w celu rozwiązania złożonego problemu. Wszystko to przyczynia się do poprawy jakości usług dla klientów i pomaga firmie serwisującej urządzenia gastronomiczne spełnić konkurencyjne wymagania umów o poziomie usług w ciągu określonego czasu (SLA).

Wdrożenie CRM dla firmy serwisującej urządzenia gastronomiczne ułatwia sprzedaż usług

Firma serwisująca urządzenia gastronomiczne używa CRM w chmurze usługowej do śledzenia i raportowania zgłoszeń serwisowych oraz wydajności w stosunku do umów SLA. Skonfigurowane niestandardowe przepływy pracy w celu uruchomienia proaktywnej konserwacji urządzeń gastronomicznych i innych zasobów, które nie były obsługiwane w ciągu ostatnich kilku trzech miesięcy. W przeszłości, kiedy raportowanie odbywało się ręcznie, zarządzanie tym byłoby prawie niemożliwe, więc usługi na miejscu były w dużej mierze reaktywne.

Firma posiada bardzo szczegółowe i dokładne raporty na temat wydajności i może je analizować, aby uzyskać wgląd w to, jak może się poprawić. Porównując wydajność różnych pracowników, wykonujących usługi serwisowe u różnych klientów, może zidentyfikować miejsca, w których przodują w rozwiązywaniu problemów za pierwszym razem i opracować, jak podnieść wydajność innych pracowników, czy to poprzez szkolenia, czy wyposażenie techników serwisowych w lepsze narzędzia.

Wdrożenie CRM dla firmy serwisującej urządzenia gastronomiczne pozwala przekształcić doskonałą obsługę w sprzedaży

Od momentu wdrożenia CRM dla firmy serwisującej urządzenia gastronomiczne, wskaźnik zadowolenie klientów z usług firmy serwisującej urządzenia gastronomiczne wzrósł z 7 do 9,6 i ugruntował swoją reputację jako dostawcy usług numer jeden w swojej kategorii. To, w połączeniu ze zwiększonym naciskiem na pielęgnację leadów za pomocą aplikacji CRM, pomaga firmie zdobywać więcej klientów.

Firma serwisująca urządzenia gastronomiczne korzysta również z analizy danych, aby pozyskać wiedze z danych sprzedażowych. Zidentyfikować najbardziej wartościowe możliwości sprzedażowe i serwisowe oraz inteligentne strategie ich realizacji.

Każdy chwali, że ma świetną obsługę i wysokiej jakości usługi serwisowe, ale teraz firma serwisowa może spotkać się z potencjalnymi klientami i pokazać im, że posiada system CRM i stabilne, sprawdzone procesy biznesowe, które umożliwiają pracownikom firmy uzyskać najlepsze wyniki. Wdrożenie CRM dla firmy usługowej pokazuje, że praca z firmą, w która wdrożyła systemem CRM dla firmy usługowej jest rzeczywiście inna i pomaga nam zdobyć ich zaufanie oraz oferuje klientom realną wartość.

Zaufanie firmy serwisującej urządzenia gastronomiczne do usług jakie oferuje jest pełne i nie martwi się już o to, że systemy lub procesy ograniczają jej zdolność do podejmowania większych klientów lub ekspansji na nowe rynki i regiony.

CRM dla firmy serwisującej urządzenia gastronomiczne dał firmie możliwość pewnego skalowania, w jakim kierunku i jak bardzo może się rozwijać.

Powiązane artykuły