Wdrożenie CRM dla małej firmy doradztwa finansowego

Wdrożenie CRM dla małej firmy doradztwa finansowego

Aplikacja CRM

Dzięki CRM dla małej firmy, firma doradztwa finansowego przekształciła proces pozyskiwania i zarządzania usługami doradztwa finansowego w społeczności niezależnych brokerów, którzy są zlokalizowani w całej Polsce.

Firma doradztwa finansowego upraszcza proces pozyskiwania i realizacji kredytów hipotecznych oraz kredytów konsolidacyjnych dla sieci brokerów dzięki wdrożeniu systemu CRM dla firm usługowych.

Każdego roku tysiące osób poszukują i podpisują umowy kredytów hipotecznych od pośredników, brokerów finansowych, firm doradztwa finansowego. Klienci szukają specjalistów od kredytów hipotecznych, kredytów finansowych doradztwa finansowego w różnych firmach doradztwa finansowego, pośredników finansowych. Wiele usług realizowanych jest przez niezależnych brokerów finansowych, doradców. Na rynku działają tez firmy doradztwa finansowego, które współpracują z dużą grupą niezależnych brokerów finansowych.

Pionierska aplikacja CRM dla małych firm usługowych, zbudowana przez commint, pomaga firmom doradztwa finansowego nawiązać głębsze relacje z brokerami finansowymi, lepiej i prościej zarządzać procesem pozyskiwania i realizacji usług finansowych dla klientów.

CRM dla małych firm usługowych fundamentalnie zmienia sposób, w jaki brokerzy finansowi oraz doradztwa finansowego angażują się w relacje z klientami. Brokerzy nie muszą już szukać informacji w różnych miejscach; jest tylko jedna jedyna platforma - i jest ona dostępna z każdego urządzenia, laptopa, tabletu czy telefonu.

CRM dla firmy doradztwa finansowego usprawnia proces pozyskiwania klienta oraz realizacji usług doradczych. CRM dla firmy doradztwa finansowego oferuje od kalkulatorów stóp procentowych i artykułów wiedzy po aktualizacje wniosków hipotecznych i czaty online, platforma społecznościowa zapewni brokerom wszystko, czego potrzebują do prowadzenia interesów z firma doradztwa finansowego.

Wdrożenie CRM dla małej firmy doradztwa finansowego

Platforma społecznościowa fundamentalnie zmienia sposób, w jaki firma doradztwa finansowego angażuje się w relacje z pośrednikami hipotecznymi i klientami.

Społeczność brokerów była pierwszym tego typu rozwiązaniem na rynku. Brokerzy muszą już szukać informacji w różnych miejscach w internecie, w różnych aplikacjach i systemach. Jest tylko jedna platforma - i jest ona dostępna z każdego urządzenia.

Wdrożenie CRM dla małej firmy doradztwa finansowego pozwala łączyć dane

Ułatwianie życia brokerom było kluczowym motorem stojącym za nowym portalem społecznościowym, który ruszył z pilotażową grupą użytkowników w na początku XX wieku. Posiadanie świetnych usług i wspaniałych ludzi nie wystarcza na bardzo konkurencyjnym rynku. Pośrednicy hipoteczni są pod presją czasu; chcą współpracować z kredytodawcami, którzy pomagają, a nie utrudniają ich działalność.

Chociaż firma doradztwa finansowego posiadała już portal dla swojej działalności w zakresie pośrednictwa w udzielaniu kredytów hipotecznych, nie zapewniał on brokerom bezproblemowego doświadczenia. Oprócz konieczności logowania się do wielu systemów za pomocą różnych haseł, niektóre podstawowe zadania, takie jak sprawdzanie postępów we wniosku hipotecznym klienta, można było wykonać jedynie telefonicznie.

Brak dostępu brokerów do informacji stał się bardzo uciążliwy, gdy nastąpił boom na kredyty hipoteczne. Firma doradztwa finansowego pozostała w tyle za konkurencją pod względem wskaźnika. Firma słuchała opinii społeczności brokerów i połączyła siły z CRM dla małej firmy, aby stworzyć istotną przewagę konkurencyjną poprzez skalowalna platformę społecznościową.

Firma doradztwa finansowego posiadała już wieloletnią historię korzystania z CRM dla małej firmy CRM w ramach swojej działalności pośrednictwa. Posiadała wdrożony CRM dla firmy doradztwa finansowego, aby śledzić relacje z brokerami oraz ilość i rodzaj aranżowanych transakcji. Wdrożenie CRM w firmie doradztwa finansowego pozwoliło połączył dane. Umożliwiło wprowadzenie wszystkiego do systemu CRM, któremu użytkownicy ufają i przeniesienie go na nowy, wyższy poziom.

Społeczność brokerów opiera się na systemie CRM, który został wdrożony dostosowany do wymagań firmy rozproszonej, aby umożliwić pojedyncze logowanie, responsywny projekt dostępny poprzez wiele platform i środowisk IT.

CRM dla małej firmy bierze pomysły i przekłada je na coś, co jest trwałe, użyteczne i wydajne. Pomaga nie tylko dostarczać produkty na czas, ale także przed czasem. CRM pozwala bardzo szybko dostarczyć usługę klientom. Wdrożenie CRM pozwoliło uzyskać istotną przewagę konkurencyjną na rynku poprzez wdrożenie systemu, którego oczekiwali brokerzy. Pozwoliło stworzyć standard, do którego muszą dostosować się firmy konkurencyjne.

Wdrożenie CRM dla małej firmy doradztwa finansowego pozwala łączyć dane

Szybkość ma kluczowe znaczenie dla przewagi konkurencyjnej firmy doradztwa finansowego, ponieważ zarówno cyfryzacja, jak i rynek kredytów hipotecznych poruszają się w szybkim tempie. Dla wielu klientów szybkość jest nową walutą biznesu. Firma była zmuszona opracować platformę społecznościową i wprowadzić ją na rynek w bardzo krótkim czasie. Zaangażowanie po stronie commint zespołu developerów, pozwoliło szybko osiągnąć sukces w postaci CRM dla małej firmy.

Szybkość wdrożenia nie jest jedynym priorytetem dla firma doradztwa finansowego; firma ma również reputację innowatora na rynku. Społeczność brokerów jest kolejnym z długiej linii rozwiązań dostępnych dla firmy doradztwa finansowego.

Firma doradztwa finansowego jest liderem transformacji cyfrowej i pracuje wytrwale, aby zapewnić, że społeczności, której służy, nie pozostanie  w tyle. Platforma społecznościowa pomoże firmie doradztwa finansowego zabrać brokerów w podróż w kierunku transformacji cyfrowej.

Dzięki nowej platformie społecznościowej, brokerzy posiadają natychmiastowy dostęp do informacji, niezależnie od tego, czy korzystają ze swojego smartfona w pociągu, czy z laptopa na spotkaniu z klientem.

Status każdego wniosku o kredyt hipoteczny jest widoczny za pośrednictwem społeczności brokerów. Kredyty hipoteczne nie są towarem; firma doradztwa finansowego ułatwia klientom życie i spełnianie marzeń. Doświadczenie brokera ma w tym względzie fundamentalne znaczenie z uwagi na fakt, że pozyskanie i utrzymanie zaangażowanych i zmotywowanych brokerów jest kluczowe dla osiągniecia sukcesu przez firmę.

Brokerzy mogą również korzystać ze społeczności, aby uzyskać porady dotyczące wniosków o kredyt hipoteczny, przeglądać nowe produkty hipoteczne i finansowe, łączyć się ze swoim menedżerem ds. relacji z firmą doradztwa finansowego, planować zadania, potwierdzać płatności prowizji i śledzić trendy w usługach finansowych dla osób indywidualnych.

Platforma społecznościowa udostępnia kompletny zestaw narzędzi brokerom, wszystko, czego potrzebują mają w zasięgu ręki. Wszystko dotyczące ich relacji z firmą doradztwa finansowego znajduje się w jednym miejscu. Ponieważ produkty hipoteczne stają się coraz bardziej homogeniczne, to właśnie jakość usług, obsługi brokerów finansowych i ich klientów jest tym co wyróżnia firmę.

Wdrożenie CRM dla małej firmy doradztwa finansowego pozwala oferować lepsze usługi taniej

Oprócz pomocy brokerom, portal społecznościowy pozwala firmie doradztwa finansowego lepiej zrozumieć swój biznes hipoteczny i opracować z bankami konkurencyjne usługi spełniające potrzeby klientów.

Dialog pomiędzy kierownikami produktów finansowych a brokerami zmieni się diametralnie; zamiast mówić o przeszkodach, rozmawiają o możliwościach, na przykład o tym, jak zoptymalizować źródła generowania leadów.

Platforma społecznościowa, z której korzystają również pracownicy firmy finansowej, została w wdrożona w całej społeczności brokerów.

Dzięki CRM dla małej firmy, firma finansowa może ewoluować szybciej i inteligentniej oraz przewodzić w zmienianiu sposobu, w jaki instytucje finansowe angażują się w relacje z klientami i brokerami finansowymi.

Powiązane artykuły