Aplikacje dedykowane

Aplikacje dedykowane

Aplikacje dedykowane

Wykorzystaj potencjał IT.
Wykorzystaj potencjał swojego zespołu.
Stwórz nową wartość dla klientów poprzez aplikację.

 

Aplikacje dedykowane

W istotny sposób zmień firmę. Wykorzystaj aplikacje dedykowane w celu rozwiązywania obecnych wyzwań stojących przed Twoją firmą. Rozwijaj firmę z sukcesem. Wykorzystaj dostępne narzędzia IT do stworzenia nowej., lepszej firmy. Tworzenia nowych wartości dla klientów. Stworzenia istotnej przewagi konkurencyjnej na rynku. Stwórz swoją firmę, wykorzystaj aplikacje dedykowane.

Klienci

Utrzymuj obecnych klientów. pozyskaj nowych. Poprzez sprawną, szybką obsługę. Wdrożenie  aplikacji dedykowanej, której pragną klienci.

Innowacyjność

Wyznacz nowy standard na rynku. Udostępnij prosty i łatwy sposób na integrację klientów z Twoją firmą. Dostarcz im dodatkową wartość.

Przewaga konkurencyjna

Stwórz istotną przewagę konkurencyjną. Wdrożenie aplikacji dedykowanej pozwoli stworzyć nową przestrzeń do współpracy.

Tworzymy aplikacje dedykowane, które twój biznes potrzebuje.

My zadajemy pytania, wiele pytań. Znajdujemy rozwiązania. Dlaczego? Ponieważ, im dokładniej poznamy Twoje oczekiwania, tym lepiej jesteśmy w stanie je spełnić. Nasze zorientowane na wyniki podejście rozwiąże Twoje największe wyzwania. Pomoże Twojej firmie prowadzić teraz lepszy biznes. Uzyskać przewagę konkurencyjną.

Popraw wyniki biznesowe swojej firmy

Zaczynamy od uzgodnienia, jak będzie mierzony sukces. Następnie pracujemy nad zrozumieniem obecnego procesu, sposobu, w jaki użytkownicy współdziałają z rozwiązaniem problemów dzisiaj. Poszukamy i opiszemy, gdzie istnieją realne możliwości zwiększenia efektywności. Następnie tworzymy plan aplikacji dedykowanej, który jest bezpośrednio powiązany z Twoimi potrzebami. Sposób rozwiązanie problemów, który pasuje do Twoich unikalnych procesów lub sposobów myślenia.

Projekt aplikacji dedykowanej

Dzięki aplikacji dedykowanej, Twoi klienci, partnerzy biznesowi i pracownicy są teraz Twoimi użytkownikami aplikacji. Podczas tego procesu będziemy się z nimi komunikować. Angażować ich, aby zapewnić, że projektujemy aplikację dedykowaną, która jest łatwe w użyciu i szybko, i skutecznie realizuje ich cele. Chcemy dowiedzieć się, co ich motywuje, co demotywuje, jakie "zadania" należy wykonać w pierwszym etapie i wiele więcej.

Tworzenie przewagi konkurencyjnej poprzez aplikację dedykowaną

Wiemy, że aplikacje dedykowane nie są najtańsze. Wiemy również, że rozwijające się firmy, które stosują rozwiązania szyte na miarę, tworzą wyjątkową przewagę konkurencyjną na swoim rynku. Naszym celem na koniec każdego projektu jest szybkie uruchomienie nowego systemu, abyś mógł zacząć czerpać korzyści i osiągnął zwrot z inwestycji.

Rozwój oprogramowania

Projektowanie aplikacji dedykowanych to tylko część kosztów związanych z jej posiadaniem. Większość kosztów jest związanych z utrzymaniem aplikacji dedykowanych. Rozwój oprogramowania dedykowanego stanowi rocznie wartość 15 – 20% budżetu stworzonej aplikacji dedykowanej. Koszt jest związany ze zmianami, usprawnieniami zmianami, aktualizacjami środowiska i kosztami utrzymania aplikacji na serwerach . Na szczęście, jesteśmy z Tobą na dłużej. Będziemy hostować, zarządzać aktualizacjami i zarządzać Twoją aplikacją dedykowaną. Tak, aby zapewnić aplikacji efektywne działanie. Korzystając z naszych usług w zakresie rozwoju oprogramowania możesz uzyskać długotrwałe oszczędności i utrzymać aplikację dedykowaną w działaniu przez cały czas.

Nasz proces projektowania aplikacji dedykowanych

aplikacje dedykowane

Image
Zaangażowanie - doradztwo przedprojektowe
Jak możemy ci pomóc?

Kiedy przychodzisz porozmawiać z nami o swoim projekcie aplikacji dedykowanej, pierwszą rzeczą, którą robimy, to słuchanie i zadawanie pytań. Poznajemy Twój biznes i Twój projekt, aby zrozumieć Twoje potrzeby i ustalić, czy posiadamy kompetencje, aby spełnić Twoje oczekiwania. Jeśli uważamy, że możemy Ci pomóc, będziemy pracować z Tobą nad ustaleniem odpowiedzialnego budżetu i opracowaniem krótkiego projektu aplikacji dedykowanej.

Brief aplikacji dedykowanej służy jako wysokopoziomowy opis Twojego projektu oraz odpowiadający mu harmonogram i zakres budżetu. Do wstępnego oszacowania kosztów wykorzystujemy wczesne wymagania biznesowe aplikacji, wymagania funkcjonalne aplikacji, wymagania niefunkcjonalne aplikacji. Dane historyczne z poprzednich projektów oraz nasze doświadczenie. To wszystko składa się w spójną całość. W tym momencie szacunkowy koszt będzie miał najszerszy zakres. Gdy dowiemy się więcej o projekcie, kosztorys zostanie wzbogacony o szczegóły. Dowiedz się więcej o naszym procesie doradztwa przedprojektowego.

Jeśli przyjdziesz do nas z już istniejącym kodem aplikacji dedykowanej, to zaczniemy od pokazania na żywo tego, co zostało zbudowane do tej pory. Następnie przeprowadzimy formalny audyt kodu i przygotujemy "plan przejęcia" oraz plan rozwoju aplikacji. Tak, abyś otrzymał gwarancję rozwoju aplikacji.

Plan aplikacji dedykowanej - projektowanie i planowanie
Zapomnij o akronimach. Mówimy Twoim językiem.

Twój projekt aplikacji dedykowanej zaczyna się na długo przed napisaniem jakiegokolwiek kodu. Kodowanie skupia się na technologiach i językach. Przygotowanie do projektu oprogramowania wiąże się z większym procesem zrozumienia Twojego biznesu, możliwości stworzenia przewagi konkurencyjnej, sposobu pomiaru zwrotu z inwestycji, potrzeb użytkowników, potencjalnych zagrożeń i przyszłych możliwości. Zrobimy to wspólnie - poprzez dyskusje, warsztaty, szkicowanie przepływów pracy i decydowanie o rozwiązaniach. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie wymagamy od Ciebie nauki naszego języka - komunikujemy się w sposób zrozumiały dla Ciebie.

Z pewnością wiesz, że ok. 70% projektów programistycznych kończy się niepowodzeniem. Ale nie nasz. Możemy pochwalić się 100%-owym wskaźnikiem sukcesu, gdy nasi klienci zakończą zaangażowanie w odkrywanie, projektowanie i planowanie aplikacji dedykowanej. Usuniemy wszystkie domysły z góry, abyś mógł zaryzykować swój projekt i przyspieszyć jego rozwój. Zanim linia kodu zostanie kiedykolwiek napisana, stajemy twarzą w twarz, aby dogłębnie poznać Twój biznes. Posiadamy kompetencje i doświadczenie, aby zaprojektować interfejs użytkownika, określić wymagania i zaprojektować aplikację dedykowaną. Umiemy zapobiec ciągłym zmianom, niepotrzebnym przeróbkom, marnowaniu pieniędzy na funkcje, które nie będą używane.

Kiedy już zrozumiemy problem i uzgodnimy właściwe rozwiązanie, zdefiniujemy funkcje, które wspierają podstawową aplikację i stworzymy dokładny kosztorys i harmonogram dla Twojej aplikacji dedykowanej. Dowiedz się więcej o naszym niestandardowym projektowaniu aplikacji dedykowanych.

Budowanie – projektowanie aplikacji dedykowanych
Tworzenie twojej aplikacji

Wszystkie nasze praktyki projektowe i rozwojowe mają na celu projektowanie aplikacji dedykowanych. Rozwiązań, które można serwisować, rozszerzać i wykorzystywać w sposób wysoce użyteczny. Zaczynamy od najistotniejszych funkcji, dzięki czemu dostarczamy największą wartość na wczesnym etapie procesu. Proces projektowania aplikacji dedykowanych kończymy na programowaniu uprawnień użytkowników.

Wierzymy, że aplikacje dedykowane nie są przeznaczone tylko dla dużych firm. Budując tylko to, co jest potrzebne, można w przystępnej cenie tworzyć aplikacje dedykowane internetowe i mobilne, które umożliwią Twojej firmie szybsze skalowanie przez kolejne lata. Możemy zbudować od podstaw dokładnie to, czego potrzebujesz, przejąć istniejącą bazę kodu, a nawet uratować nieudany projekt.

Utrzymanie i rozwój – udostępnienie i utrzymanie aplikacji
Pierwsze uruchomienie

Zatrudniasz nas do projektowania aplikacji dedykowanej w celu uzyskania lub zaoszczędzenia pieniędzy. Dopóki nie pojawi się na rynku, aplikacja też nie może tego zrobić. Możemy dla Ciebie utrzymywać i rozwijać aplikację, hostować ją. Nie musisz szukać innych usługodawców. Przejmiemy pełną odpowiedzialność za udostępnienie aplikacji użytkownikom. Na przykład, bez względu na to, czy jest to aplikacja wewnętrzna, współdzielona, dedykowana czy w chmurze, nasze doświadczenie jest dostępne w celu bezpiecznego wdrożenia i odpowiedzialnego korzystania z Twojej aplikacji.

Rozwój oprogramowania

Naszym celem jest skupienie się na rozwoju Twojej firmy, podczas gdy my martwimy się o dostarczanie narzędzi, których potrzebujesz, aby stać się liderem technologicznym. Bez względu na to, czy jesteś osobą rozpoczynającą działalność, czy rozwijającą się firmą, jesteśmy dostępni przez cały czas, aby utrzymać i wydłużyć żywotność i użyteczność Twoich aplikacji.

Proste rozwiązania

Skup się na prowadzeniu i rozwijaniu swojej firmy, nie martwiąc się o takie rzeczy jak serwery. Będziemy chronić Twoją aplikację dedykowaną, utrzymywać Twoją infrastrukturę w dobrym stanie 24/7 i dawać Twoim użytkownikom coś, na czym mogą polegać każdego dnia. Dzięki przystępnym wycenom i proaktywnemu wsparciu, zajmujemy się hostingiem dla naszych klientów i obsługujemy użytkowników każdego dnia.

Aplikacje dedykowane

Aplikacje dedykowane w firmie, pozwalają pracownikom bardziej efektywnie pracować. Tworzyć wartość dla klientów. Budowanie lepsze i trwalsze relacje biznesowe. Pozwalają poświęcić więcej czasu i zaangażowania na rozwiązywaniu problemów klientów, realizacji ich potrzeb.

Kiedy firma postanawia stworzyć własne oprogramowanie, zespół pracowników bardzo chętnie angażuje się w prace projektowe. To oczywiście dobra wiadomość dla kierownictwa. Firmy nie powinny zapominać, że często optymalnym połączeniem okazują się aplikacje dedykowane wykonane przez wyspecjalizowane firmy. Skorzystanie z zewnętrznego wsparcia zdecydowanie ułatwia pomyślne przeprowadzenie projektu.

A jeśli firma podejmie inną decyzję i zamiast zaangażowania software house, postanowi we własnym zakresie zrealizować zamierzone cele? Wówczas stanie przed koniecznością samodzielnego rozwiązania bardzo wielu złożonych kwestii. Istnieje wiele ryzyk i zagrożeń z tym związanych:

 • Połączenie realizacji bieżących zadań z realizacją projektu, tworzeniem aplikacji dedykowanej.
 • Rozpatrywanie tylko technologii, które są znane pracownikom firmy.
 • Słabe umocowanie osób zarządzających tworzeniem aplikacji w strukturze firmy.
 • Odzwierciedlenie osobistych preferencji projektantów w aplikacji.

Jest to lista tylko kilku pytań, na które firma musi odpowiedzieć. Zanim zacznie tworzyć aplikacje dedykowane. Bez odpowiedniego zaplanowania prac zespół może nadmiernie skoncentrować się na takich aspektach, jak wygląd aplikacji, a pominąć niektóre istotne funkcje. Część wymagań użytkowników bądź też ważne kwestie związane z wydajnością lub bezpieczeństwem.

Jeśli zależy Ci na tym, by aplikacja dedykowana wymyślona i wykreowana przez Ciebie miała większe szanse powodzenia. Masz szansę skorzystać z firmy je tworzącej. To właśnie ten moment, najlepszy i właściwy na nawiązanie takiej współpracy. Co zyskujesz dzięki współpracy z software house?

 • Zrównoważone podejście do wszystkich etapów prac Zaplanowanie, wykonanie i wdrożenie aplikacji wymaga połączenia wielu różnych elementów. Trzeba pogodzić oczekiwania użytkowników, cele biznesowe firmy i techniczne możliwości zrealizowania danego pomysłu. Profesjonalny wykonawca dysponuje odpowiednimi procedurami i doświadczeniem, które gwarantują efektywną realizację założeń.
 • Zgodność z przyjętymi celami biznesowymi Aplikacja dedykowana to duże przedsięwzięcie, dlatego powinieneś jest stale nadzorować. Sprawdzaj, czy gotowa aplikacja będzie przynosiła przedsiębiorstwu oczekiwane zyski lub korzyści. Tworzenie aplikacji dedykowanych w ramach współpracy z software house oznacza, że dbałość o realizację założeń przejmuje na siebie wykonawca projektu i to on odpowiednio nadzoruje całość działań.
 • Wygląd, funkcjonalność i dbałość o użytkownika Dobrze zaprojektowana aplikacja musi być atrakcyjna wizualnie, ale interfejs graficzny odgrywa tu znacznie ważniejszą rolę, niż tylko estetyczną. Wygląd aplikacji powinien sprzyjać korzystaniu z niej i ułatwiać użytkownikowi poruszanie się po programie bez wcześniejszego szkolenia czy przygotowania.
 • Testy i analizy Firmy bardzo wiele zyskują dzięki profesjonalnemu wsparciu zarówno podczas analizy potrzeb użytkowników, wymagań wobec oprogramowania czy też stanu rynkowego, jak i podczas testów aplikacji. Te dwa etapy – analizy poprzedzające uruchomienie projektu i testy po jego zakończeniu – mają duży wpływ na skuteczność realizacji założonych celów.

Aplikacja dedykowana - definicja

Na początek, co to jest aplikacja dedykowana. Nie ma jednej, powszechnie obowiązującej i stosowanej definicji aplikacji dedykowanej. Proste zdanie: aplikacja informatyczna stworzona na potrzeby zamawiającego. Czy można na tej podstawie stworzyć aplikacja dedykowana, która zaspokoi Twoje potrzeby? Nie sądzę. Na podstawie tak napisanej definicji, nie otrzymasz aplikacji dedykowanej, która spełni Twoje oczekiwania.

Cel, w jakim przedstawiam definicję aplikacji dedykowanej jest jeden, pokazanie braku jej szczegółowości. Używając jej, nie jesteś w stanie zamówić aplikację dedykowaną. Potrzebujesz określić szczegółowe cechy, parametry. Musisz określić wartości i ich miary. W ten sposób, aby po otrzymaniu gotowego produktu, jesteś w stanie je zmierzyć, sprawdzić miry, zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Aplikacje dedykowane

Przekonaj się, jak bardzo współpraca z software house ułatwia tworzenie aplikacji dedykowanych

Po nawiązaniu współpracy z zespołem naszych specjalistów natychmiast zauważysz różnicę – przygotujemy plan prac, określimy potrzebne zasoby, ustalimy podział ról. Zawsze dbamy o to, by pracownicy firmy Klienta uczestniczyli aktywnie w pracach nad aplikacją, ponieważ ich doświadczenie i wiedza o produkcie okazują się bezcenne. Jednocześnie z naszej strony dostarczamy metodykę badań, testów, a także wiedzę i doświadczenie w branży IT czy też analityki biznesowej.

ComminT, firma tworząca aplikacje dedykowane

Od kliku lat tworzymy aplikacje dedykowane. Poniższy artykuł powstał na bazie lat doświadczeń. Pracy dla klientów. Kontaktów z nimi. Lista pytań przy tworzeniu aplikacji dedykowanych przyda się każdemu. Każdemu, kto planuje zamówić takie rozwiązanie. Lista pytań przy tworzeniu aplikacji dedykowanych Tworzenie aplikacji dedykowanych został podzielony na cztery obszary:

 • Firma tworząca aplikacje dedykowane.
 • Proces tworzenia aplikacji dedykowanych.
 • Koszty tworzenia aplikacji dedykowanych.
 • Doświadczenie firmy w tworzeniu aplikacji dedykowanych.
Aplikacje dedykowane – pytania o firmę.
Dlaczego powinienem wybrać ComminT, a nie tworzyć samemu zespół programistów?

Zatrudnienie i zbudowanie własnego zespołu programistów, to bardzo dobry pomysł. Szczególnie w sytuacji, w której Twoim obszarem kompetencji jest tworzenie wielu, różnych aplikacji dedykowanych. Nieważne czy na potrzeby własne czy zewnętrzne. Jednak, w sytuacji, w której obecnie widzisz potrzebę posiadania jednej, aplikacji dedykowanej, zatrudnienie i zbudowanie własnego zespołu programistów, designerów, administratorów, nie jest najlepszym rozwiązaniem. W czasie, w którym Ty oraz Twój dział HR skompletujecie i zbudujecie zespół, ComminT stworzy aplikację dedykowaną. Zadaj sobie pytania;

 • Ile czasu potrzebujesz, aby zatrudnić i zbudować zespół kilku programistów?
 • Czy sześć miesięcy jest realnym czasem?
 • Czy posiadasz wiedzę, która jest niezbędna, aby dobrać członków zespołu w sposób taki, który zagwarantuje pozyskanie wszystkich niezbędnych kompetencji?
 • Co się stanie po skończeniu projektu?
 • Czy zwolnisz wszystkie osoby?
 • Co odpowiesz ludziom na tak zadane pytanie w czasie procesu rekrutacyjnego?

My, w ciągu kilku miesięcy jesteśmy w stanie dla Ciebie stworzyć aplikację dedykowaną.

Czy możecie w krótkim czasie zwiększyć liczbę programistów zaangażowanych w proces tworzenia aplikacji dedykowanej?

ComminT to mała firma tworząca aplikacje dedykowane. Określmy projekt. Określmy wymagania biznesowe, wymagania funkcjonalne, przypadki użycia. Po określeniu tych elementów przedstawimy Ci czas, w którym jesteśmy w stanie zrealizować projekt. Jeżeli czas zaproponowany przez nas nie spełnia Twoich oczekiwań, jesteśmy zawsze w stanie przeznaczyć dodatkowe osoby w celu jego realizacji. Elastycznie podchodzimy do procesu tworzenia aplikacji dedykowanej. Zawsze możemy go bardzo skrócić, ale nigdy kosztem, jakości. W większości wypadków w realizację aplikacji dedykowanej zaangażowane są 2 -4 osoby.

Gdzie jest zlokalizowana firma ComminT?

Firma ma swoją siedzibę na Mokotowie w Warszawie.

Jaka jest kultura organizacyjna ComminT?

ComminT to mała firma. Nasza kultura organizacyjna polega na tworzeniu i budowaniu przyjaznej, otwartej atmosfery w firmie. Firma szanuje różnorodność, inność oraz poglądy, sposób bycia każdego. Staramy się wszystkich zachęcać do otwartej komunikacji bazującej na szacunku dla innych. Pracownicy firmy posiadają autonomię w realizacji projektów. Istotą działania ComminT jest tworzenie wartości naszych klientów poprzez zastosowanie technologii informatycznych.

Aplikacje dedykowane– pytania o  proces.
Co możemy wykonać, aby lepiej przeprowadzić proces tworzenia aplikacji dedykowanej?

Przygotuj analizę kosztów, rozplanuj i przydziel role, zaplanuj proces rozwoju systemu w przyszłości. Określ założenia biznesowe, założenia funkcjonale i niefunkcjonalne, główne cechy. Określ priorytety dla tych wszystkich zmiennych. Możemy znaleźć dla Ciebie podobne projekty. Projekty, w stosunku, do których Ty możesz wyznaczyć wartości, które możesz porównać, benchmarki. Możemy pomóc Ci stworzyć persony, użytkowników, przypadki użycia systemu, schemat procesu tworzenia i realizacji projektu. Przedstawimy Tobie specyfikację projektu, szczegóły dotyczące integracji z innymi aplikacjami. Określimy listę cech aplikacji dedykowanej.

Możemy przygotować architekturę serwera, zarówno front jak i back-end, grafiki oraz elementy user experience.

Posiadamy kompetencje w obszarze określenia budżetu, zarządzania ryzykiem oraz tworzenia modeli biznesowych.

Jak tworzy ComminT aplikację dedykowaną z Tobą?

Jeżeli posiadasz pomysł na aplikację dedykowaną, wyślij email. Zapoznamy się z Twoimi oczekiwaniami. Jeżeli masz trudności w opisaniu Twojego pomysłu, pomożemy Ci. Po prostu wyślij nam email. My w odpowiedzi wyślemy brief aplikacji dedykowanej wyślemy do Ciebie emailem. Brief, to bardzo przydatny dokumenty. Odpowiadając na proste pytania jesteś w stanie sam lub z naszym udziałem przygotować dokument, który bardzo ułatwi nam współpracę.

Co powinienem zamówić: aplikację mobilną czy aplikację dedykowaną?

Oba rozwiązania posiadają swoje wady i zalety. Stworzenie aplikacji mobilnej jest dużo bardziej kosztowne niż stworzenie aplikacji dedykowanej. Wszystko zależy od celu, jaki ma spełniać, użytkowników. W długim okresie czasu dojdziesz do rozwiązania, że najlepiej posiadać zarówno aplikację dedykowaną oraz aplikację mobilną. Aplikację mobilną natywną lub hybrydową. Szczególnie w sytuacji, w której masz dużo, różnych klientów.

Co musisz wiedzieć, zanim skontaktujesz się z ComminT?

Określ cel. Określ, co chcesz osiągnąć. Określ czas, kiedy chcesz posiadać działając aplikację dedykowaną. Kto jest użytkownikiem? Brakuje Ci istotnego elementu? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci określić wszystkie, wymagane elementy. Mamy świadomość, że nie chcesz poświęcać wielu miesięcy na tworzenie i rozwijanie pomysłu. Inwestować czas, bez posiadania pewności, że możliwe jest stworzenie aplikacji dedykowanej, który spełnia oczekiwania. My wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Tworzymy aplikacje dedykowane metodyką Scrum. Umiemy krok po kroku budować i rozwijać koncepcje klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji dedykowanych, które swój początek mają na jednej kartce papieru.

Jaką muszę mieć wiedzę i doświadczenie, aby zamówić aplikację dedykowaną?

Nie oczekujemy od Ciebie ani wiedzy ani doświadczenia w tworzeniu aplikacji dedykowanych. To jest nasza praca. Za tę pracę oczekujemy od Ciebie wynagrodzenia. Jesteśmy w stanie przeprowadzić Ciebie i Twój projekt bezpiecznie do celu poprzez cały proces tworzenia aplikacji dedykowanej. Aczkolwiek Twoja wiedza przyda się w celu lepszego zrozumienia sposobu działania software house.

Ile czasu zabierze wykonanie aplikacji dedykowanej?

W tym punkcie nie otrzymasz dokładnej, określonej w tygodniach i dniach odpowiedzi. Chcąc określić czas realizacji aplikacji dedykowanej potrzebujemy poznać dokładnie założenia biznesowe, założenia funkcjonalne, założenia niefunkcjonalne oraz przypadki użycia aplikacji dedykowanej. Przed podpisaniem umowy otrzymasz harmonogram tworzenia aplikacji dedykowanej. Otrzymasz informację o dostarczanych modułach systemu w kolejnych przedziałach czasu. Nie martw się, przed podpisaniem umowy nie ponosisz żadnych kosztów.

Czy mam dostęp do nieskończonej, tworzonej wersji aplikacji dedykowanej?

Tak. Posiadamy własny serwer dedykowany. Do niepublicznej części, na której jest tworzona aplikacja dedykowana dla Ciebie masz dostęp. Możesz każdego dnia sprawdzać postęp prac. Możesz zgłaszać uwagi w aplikacji zarządzania projektami, Redmine. Każdy, tworzona przez nas aplikacja dedykowana jest tworzony przy wykorzystaniu aplikacji Subversion, SVN, systemu zarządzania wersjami aplikacji dedykowanej. Każdego dnia jesteśmy wstanie odtworzyć każdą poprzednią wersję aplikacji dedykowanej.

W jaki sposób zarządzamy projektem tworzenia aplikacji dedykowanych?

Korzystamy z dwóch narzędzi informatycznych do zarządzania tworzeniem aplikacji dedykowanej. Jest to Redmine oraz Jira. To zależy od Ciebie, który system zarządzania projektami wybierzesz. Używamy takich aplikacji z uwagi na przejrzystość komunikacji. Nie korzystamy z emalii do komunikacji w procesie tworzenia aplikacji dedykowanej. Wszystkie ustalenia są przechowywane przez cały czas trwania projektu w aplikacji do zarządzania projektami. W taki sposób, że w każdej chwili możemy wrócić do ustaleń sprzed miesięcy, tygodni, dni. Zarówno Ty, osoby z Twojej firmy jak i po naszej stronie programiści, front-end developerzy cały czas posiadają stały dostęp do aplikacji do zarządzania projektami.

Cena aplikacji dedykowanej, jak powstaje?

Stosujemy jeden sposób wyceny sytemu dedykowanego. Bazuje on na określeniu czasochłonności tworzenia poszczególnych modułów. Czyli czasu, jaki jest niezbędny, aby wykonać i przetestować. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji dedykowanych. Wiemy ile czasu może nam zając wykonanie poszczególnych pól, funkcji, raportów, zestawień. Umiemy dokładnie oszacować prace, jakie są niezbędne, abyś otrzymał system, z którego będziesz zadowolony.

W jaki sposób wiem, że otrzymałem sprawdzoną aplikację dedykowaną?

Już w trackie procesu tworzenia aplikacji dedykowanej posiadasz do niego dostęp. Możesz sprawdzać poszczególne funkcje, przypadki użycia, widoki. Możesz sprawdzać punkt po punkcie czy aplikacja dedykowana spełnia założenia biznesowe, funkcjonale i nie funkcjonale. Po to właśnie je przygotowujemy, abyś na tym etapie mógł sam dokonać oceny. Jeszcze zanim zostanie w pełni skończony możesz zgłaszać swoje uwagi. Po zakończeniu procesu tworzenia aplikacji dedykowanej, nie uciekamy. Nie zamykamy firmy. Cały czas pracujemy i gdy tylko się pojawią Twoje uwagi, poprawiamy je. Dokonujemy niezbędnych zmian, poprawek. W każdym projekcie uwzględniamy czas zgłaszania uwag, zmian. Sami również jesteśmy w stanie ocenić, czy dostarczony system spełnia określone wcześniej założenia i oczekiwania. Nam zależy na tworzeniu aplikacji dedykowanych pozbawionych błędów.

Czy mogę uczestniczyć w procesie realizacji aplikacji dedykowanej?

Tak, oczywiście. Zachęcamy Ciebie do takiego działania. To nam zależy na tym abyś był zadowolony z naszych usług. Oczekujemy Twoich uwag, wsparcia, komentarzy od samego początku, etapu planowania dedykowanego poprzez proces tworzenia, aż po odbiór skończonej aplikacji dedykowanej. Sposób naszej pracy polega na rozumieniu potrzeb klientów. Proponowaniu uwag, które sprawiają, że stworzona aplikacja dedykowana pozwala Tobie uzyskać większą wartość. Po to wdrożyliśmy Redmine, SVN - repozytorium wersji aplikacji dedykowanych, aby móc sprawnie zarządzać oczekiwaniami klientów.

Co się dziej po dostarczeniu aplikacji dedykowanej przez ComminT?

Jestem przekonany, że otrzymasz produkt, który oczekujesz. Aplikacja dedykowana, która spełnia Twoje oczekiwania. A nawet, poprzez dołożenie przez nas naszej wiedzy i doświadczenia, system, który pozwala Tobie osiągnąć więcej. Po dostarczeniu systemu, możemy wspierać Ciebie w jego utrzymaniu, rozwoju. Posiadamy w swojej ofercie usługi hostingowe. Właścicielem systemu jesteś Ty, my wspieramy Ciebie, wtedy, kiedy jest to potrzebne. Wspieramy w zakresie, w jakim potrzebujesz. Nie znikamy następnego dnia. Nadal odbieramy od Ciebie telefony, dopowiadamy na emaile. Pamiętamy, że to my znamy najlepiej sposób, w jaki aplikacja dedykowana została stworzona dla Ciebie. To nam jest najłatwiej rozwijać go, zmieniać. Tak, aby wpierał Twoją firmę. Po stworzeniu aplikacji dedykowanej możemy dla Ciebie realizować usługi dodatkowe:

 • Hosting aplikacji dedykowanej.
 • Utrzymanie bezpieczeństwa aplikacji dedykowanej.
 • Rozbudowa aplikacji dedykowanej.
W jaki sposób następuje rozliczanie prac za realizację aplikacji dedykowanej?

Stosujemy dwa systemu rozliczeń:

 • Za projekt.
 • Według zrealizowanych godzin pracy.

W każdym przypadku do zarządzania projektem używamy aplikacji. W aplikacji do zarządzania projektami wpisujemy postęp prac w realizacji aplikacji dedykowanej. W przypadku rozliczenia za projekt wpisujemy w aplikację informacje o zrealizowanych zadaniach i czasie, jaki na nie poświęciliśmy. W przypadku rozliczania na zasadzie godzin pracy każde zadanie ma konkretnie określoną liczbę godzin pracy, jaką na jego realizację poświęciliśmy. Na bieżąco posiadasz dostęp do informacji o postępie prac.

Aplikacje dedykowane – pytania o koszty.
Ile kosztuje aplikacja dedykowana?

Ile kosztuje aplikacja dedykowana? To jest pytanie, na które odpowiadałem w innym poście. Tutaj, tylko wspomnę, a dla niektórych powtórzę informacje na temat, od czego zależy koszt aplikacji dedykowanej. Cena aplikacji dedykowanej zależy od czterech głównych czynników:

 • Ludzi, kosztów pracy.
 • Urządzeń, jakie są niezbędne, aby stworzyć aplikację dedykowaną.
 • Oprogramowanie potrzebne, aby stworzyć aplikację dedykowaną.
 • Marży, jaką ma twórca aplikacji dedykowanej.

Zważywszy na fakt, że urządzenia i oprogramowanie mamy. Koszt aplikacji dedykowanej zależy od jego czasochłonności oraz marży firmy. To są podstawowe czynniki wpływające na cenę.

Czynniki mające wpływ na cenę aplikacji dedykowanej?

Poza wymienionymi wyżej głównymi czynnikami istnieje wiele, innych parametrów, które mają wpływ na cenę aplikacji dedykowanej. W tym miejscu tylko je wymienię. W innym poście są one szczegółowo opisane:

 • Długość negocjacji.
 • Szczegółowość wymagań aplikacji dedykowanej.
 • Doświadczenie twórcy aplikacji dedykowanych w realizacji podobnych projektów.
 • Platforma aplikacji dedykowanej.
 • Ryzyko realizacji aplikacji dedykowanej.
 • Wiedza zamawiającego aplikację dedykowaną.
W jaki sposób rozliczam się z ComminT?

Stosujemy dwie metody wycen aplikacji dedykowanych:

 • Wycena projektowa. Znając bardzo dokładnie zakres prac, jesteśmy w stanie określić wartość aplikacji dedykowanej. Rozliczanie projektowe przenosi całe ryzyko związane z realizacją projektu na nas. Mamy tą świadomość. W tym wypadku musimy bardzo dokładnie poznać wszystkie wymagania systemu.
 • Rozliczanie bazujące na liczbie godzin pracy programistów. W takim wypadku określamy z klientem stawkę za godzinę pracy oraz zakres czasu, jaki jest niezbędny, aby wykonać aplikację.

Najczęściej rozliczanie godzinowe stosujemy w przypadku klientów, dla których wykonaliśmy już jedną aplikację dedykowaną. Znając nasz system i sposób pracy. Zbudowaliśmy relacje biznesowe z nim. Klienci nam ufają.

Aplikacje dedykowane– pytania o doświadczenie ComminT.
Jakie doświadczenie posiada ComminT?

Zespół ComminT tworzy kilku pracowników. ComminT to mała firma. Pracują w firmie osoby, które posiadają przynajmniej 3 lata doświadczenia w obszarze tworzenia aplikacji dedykowanych. Średnia liczba lat doświadczeń to 7 lat. Osoba posiadająca największe doświadczenie, od ponad 20 lat zajmuje się tworzeniem aplikacji dedykowanych. Głównym obszarem naszych kompetencji są aplikacje dedykowane B2B.

Jaką technologię używamy?

Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie wykorzystywania technologii informatycznych. Lista technologii, które znamy, stosujemy w tworzonych przez nas aplikacjach dedykowanych:

 • PHP.
 • Angular.
 • JavaScript.
 • Zend Framework.
Czy ComminT posiada listę klientów?

Tak, posiadamy listę klientów, dla których stworzyliśmy aplikacje dedykowane. Wybrane nasze projekty znajdziesz klikając link powyżej. Na dole dedykowanej stronie www aplikacje dedykowane znajdziesz krótkie wzmianki o nich.

Wystarczy, że wyślesz zapytanie – wszystkie ważne i skomplikowane kwestie związane z tworzeniem aplikacji przejmiemy na siebie. Skontaktuj się z nami i zapytaj o bezpłatną wycenę Twojej aplikacji:

Jak wybrać firmę tworzącą aplikacje internetowe

Wybór odpowiedniej firmy tworzącej aplikacje internetowe jest ważną decyzją dla każdego zamawiającego, który pragnie usprawnić procesy biznesowe. Oto kilka kroków, które wykonujesz, aby wybrać niezawodną i kompetentną firmę tworzącą aplikacje internetowe:

 • Zdefiniuj swoje wymagania dotyczące aplikacji dedykowanej: Przed rozpoczęciem poszukiwań firmy zajmującej się tworzeniem aplikacji internetowych, powinieneś mieć jasne zrozumienie swoich wymagań dotyczących projektu, takich jak rodzaj aplikacji internetowej, którą chcesz rozwijać, docelowi odbiorcy, budżet i harmonogram. Określ minimalne wymagania funkcjonalne oraz niefunkcjonalne aplikacji webowej.
 • Sprawdź portfolio firmy: Kiedy masz już listę potencjalnych firm, spójrz na ich portfolio, aby uzyskać informację na temat jakości pracy, którą dostarczają. Poszukaj firmy tworzącej aplikacje dedykowane, która ma doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych podobnych do Twojej i ma udokumentowane osiągnięcia w dostarczaniu udanych projektów.
 • Przeczytaj opinie i referencje klientów: Recenzje i referencje klientów mogą zapewnić cenny wgląd w mocne i słabe strony firmy. Poszukaj recenzji na niezależnych stronach internetowych, aby uzyskać bezstronny pogląd na temat firmy.
 • Oceń ich doświadczenie i kompetencje technologiczne: Sprawdź, czy firma posiada doświadczenie z najnowszymi technologiami tworzenia aplikacji internetowych, takimi jak React, Angular lub Node.js, i czy są biegli w językach programowania wymaganych dla twojego projektu.
 • Sprawdź ich umiejętności komunikacyjne i zarządzania projektem: Sukces projektu tworzenia aplikacji internetowych zależy w dużej mierze od skutecznej komunikacji i zarządzania projektem. Sprawdź, czy firma ma jasny proces komunikacji i czy dostarcza regularnych aktualizacji na temat postępów projektu.
 • Oceń ich wsparcie dla klienta: Dobra firma zajmująca się tworzeniem dedykowanych aplikacji internetowych powinna zapewnić doskonałe wsparcie klienta, nawet po zakończeniu projektu. Sprawdź, czy oferują usługi rozwoju oprogramowania, hostowania aplikacji i wsparcia. Czy i w jaki sposób reagują na Twoje pytania i wątpliwości.
 • Porównaj ceny i warunki umowy: Porównaj ceny i warunki umowy różnych firm, aby znaleźć tę, która oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny. Uważaj na firmy, które oferują bardzo niskie ceny, ponieważ wskazuje to na niską jakość pracy lub ukryte koszty.

Wykonując te kroki, wybierzesz niezawodną i kompetentną firmę zajmującą się tworzeniem aplikacji internetowych, która pomoże Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe.

aplikacje dedykowane

Image

Aplikacje dedykowane: Utwórz ze swojej firmy cyfrowego pioniera przewagi konkurencyjnej

W stale ewoluującej sferze biznesu, gdzie innowacje kształtują losy, pojawiło się potężne narzędzie - webowe aplikacje dedykowane. Jest to brama do cyfrowej transformacji, umożliwiająca organizacjom tworzenie dostosowanych do potrzeb rozwiązań, które zapewniają im przewagę konkurencyjną, zwiększają wydajność operacyjną i zapewniają wyjątkowe wrażenia użytkowników.

Webowe aplikacje dedykowane są produktem skrupulatnego planowania, wykwalifikowanego rzemiosła i płynnej integracji technologii. Przekraczają one ograniczenia gotowego oprogramowania, umożliwiając firmom sprostanie wyjątkowym wyzwaniom, usprawnienie przepływu pracy i odblokowanie nowych możliwości rozwoju.

Dołącz do nas w podróży, która odkrywa magię tworzenia dedykowanych aplikacji internetowych w codziennym życiu firm, gdzie stają się pionierami przewagi konkurencyjnej.

Aplikacje dedykowane. Poszukiwanie unikalnych rozwiązań:

W tętniącym życiem startupie, Aleksander, przedsiębiorczy założyciel, rozpoczął poszukiwania rozwiązania konkretnego wyzwania biznesowego, które nękało branżę. Zdał sobie sprawę, że uniwersalne podejście nie wystarczy; potrzebował rozwiązania stworzonego specjalnie na potrzeby jego organizacji.

Wprowadził webowe aplikacje dedykowane, które umożliwiły unikalność. Aleksander zebrał zespół utalentowanych programistów i analityków biznesowych, aby wyruszyć w cyfrową podróż. Dzięki ich wspólnym wysiłkom powstała aplikacja na zamówienie, która zautomatyzowała skomplikowane procesy biznesowe, wyeliminowała nieefektywności i dostosowała przepływy pracy do wymagań organizacji.

Przykład: Zespół opracował dedykowaną aplikację dla firmy leasingowej, która zintegrowała się z istniejącymi systemami, zapewniając scentralizowaną platformę do współpracy, śledzenia zadań i raportowania. To unikalne rozwiązanie zwiększyło produktywność zespołu, poprawiło widoczność projektu i zapewniło firmie leasingowej przewagę konkurencyjną poprzez usprawnienie procesu realizacji projektu.

Dobra praktyka: Przeprowadzenie dokładnej analizy biznesowej w celu zidentyfikowania konkretnych bolączek, wyzwań i możliwości poprawy. Ścisła współpraca z interesariuszami w celu zdefiniowania zakresu, wymagań i pożądanych rezultatów dedykowanej aplikacji internetowej. Stosuj zwinne metodologie rozwoju, aby zapewnić ciągłe informacje zwrotne i iterację w całym procesie rozwoju.

Aplikacje dedykowane. Podróż ku lepszemu doświadczeniu użytkownika:

U brokera ubezpieczeniowego zorientowanego na klienta, Sylwia, wizjonerska kierowniczka produktu, uznała, że tworzenie wyjątkowych doświadczeń użytkowników jest kluczem do zachwycania klientów i wyróżniania się na tle konkurencji. Jej celem było opracowanie przyjaznego wyglądu aplikacji, użytkowników - klientów brokera ubezpieczeniowego, użytkowników aplikacji, który przyciągnąłby użytkowników i uprawnił ich interakcje.

W tym momencie do akcji wkroczyła webowa aplikacja dedykowana, wraz z architektami doświadczeń użytkowników. Sylwia współpracowała z projektantami UX i UI, programistami i ekspertami ds. użyteczności, aby rozpocząć przygodę opartą na projektowaniu. Wspólnie stworzyli intuicyjną i atrakcyjną wizualnie aplikację, która rezonowała z użytkownikami, zapewniała płynną nawigację i zapewniała przyjemną podróż od początku do końca.

Przykład: Zespół opracował webową aplikację dedykowaną e-commerce z wciągającym interfejsem użytkownika, spersonalizowanymi rekomendacjami produktów i uproszczonymi procesami płatności. Ta zorientowana na użytkownika aplikacja zapewniła płynne zakupy, prowadząc do zwiększenia satysfakcji klientów, wyższych współczynników konwersji i przewagi konkurencyjnej na zatłoczonym rynku e-commerce.

Dobra praktyka: Zainwestuj w badania użytkowników i testy użyteczności, aby uzyskać wgląd w ich zachowania, preferencje i bolączki. Stosowanie zasad design thinking w celu iteracyjnego udoskonalania interfejsu użytkownika i doświadczenia użytkownika (UI i UX). Wykorzystanie technik projektowania responsywnego w celu zapewnienia spójnego doświadczenia na różnych urządzeniach.

Aplikacje dedykowane. Symfonia integracji i skalowalności:

W szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie Marek, ambitny dyrektor ds. szkoleń, stanął przed wyzwaniem zarządzania wieloma systemami do zarządzania szkoleniami, które działały w silosach, utrudniając współpracę i ograniczając elastyczność. Wyobraził sobie ujednoliconą aplikację do zarządzania szkoleniami pracowników, która płynnie integruje się z istniejącymi systemami i może być skalowana wraz ze zmieniającymi się potrzebami firmy produkcyjnej.

Do akcji wkroczyły webowe aplikacje dedykowane, architekci integracji i skalowalności. Marek współpracował z programistami i architektami systemów, aby rozpocząć techniczną symfonię. Stworzyli dedykowaną aplikację do zarządzania szkoleniami, która harmonijnie integrowała różne systemy, umożliwiając płynny przepływ danych, wydajną komunikację i skalowalną wydajność.

Przykład: Zespół opracował dedykowaną aplikację do zarządzania relacjami z klientami (CRM), która zintegrowała się z istniejącymi systemami sprzedaży, marketingu i obsługi klienta. To zintegrowane rozwiązanie zapewniło ujednolicony widok danych klientów, usprawniło procesy i ułatwiło lepszą współpracę między zespołami. Wraz z rozwojem organizacji, dedykowana aplikacja internetowa bez trudu skalowała się, aby pomieścić zwiększoną ilość danych i ruch użytkowników, zapewniając przewagę konkurencyjną poprzez zapewnienie płynnej obsługi klienta w dowolnej skali.

Dobra praktyka: Przeprowadzenie kompleksowej oceny istniejących systemów i architektury danych w celu zidentyfikowania punktów integracji i zapewnienia spójności danych między systemami. Przyjęcie modułowych i skalowalnych zasad projektowania w celu zabezpieczenia dedykowanej aplikacji internetowej na przyszłość, umożliwiając jej dostosowanie i rozwój wraz ze zmieniającymi się potrzebami firmy. Wdrożenie solidnych środków bezpieczeństwa w celu ochrony wrażliwych danych podczas integracji.

Aplikacje dedykowane. Podejmowanie decyzji w oparciu o dane:

W organizacji opartej na danych, Eliza, wnikliwy analityk danych, uznała, że odblokowanie mocy danych może prowadzić do strategicznych korzyści. Wyobraziła sobie dedykowaną aplikację internetową, która mogłaby gromadzić, analizować i wizualizować dane w czasie rzeczywistym, umożliwiając podejmowanie świadomych decyzji i dając firmie możliwość wyprzedzenia konkurencji.

Oto webowe aplikacje dedykowane, kreatorzy spostrzeżeń opartych na danych. Eliza współpracowała z inżynierami danych i programistami, aby rozpocząć wyprawę opartą na danych. Wspólnie stworzyli potężną aplikację, która zbierała i przetwarzała dane z wielu źródeł, przeprowadzała zaawansowane analizy i prezentowała przydatne informacje za pomocą interaktywnych pulpitów nawigacyjnych.

Przykład: Zespół opracował dedykowaną aplikację Business Intelligence, która integrowała się z różnymi źródłami danych, w tym danymi dotyczącymi sprzedaży, marketingu i klientów. Aplikacja ta zapewniała wizualizacje w czasie rzeczywistym, kluczowe wskaźniki wydajności (KPI) i analizy predykcyjne, umożliwiając interesariuszom podejmowanie decyzji opartych na danych, optymalizację strategii i uzyskanie przewagi konkurencyjnej na rynku.

Dobra praktyka: Określenie jasnych celów i wymagań dotyczących danych, aby zapewnić, że dedykowana aplikacja internetowa gromadzi i przetwarza właściwe dane. Wykorzystanie technik modelowania i wizualizacji danych w celu przekształcenia surowych danych w znaczące informacje. Wdrożenie praktyk zarządzania danymi oraz zapewnienie jakości i bezpieczeństwa danych w całej aplikacji.

W dziedzinie dedykowanych aplikacji internetowych, gdzie innowacyjność spotyka się z funkcjonalnością, firmy mogą stworzyć przewagę konkurencyjną, która napędza je na nowe wyżyny. Wykorzystując wyjątkowość, ulepszając doświadczenia użytkowników, integrując systemy i wykorzystując moc danych, przedsiębiorstwa mogą tworzyć cyfrowe cuda, które wyróżniają je na tle konkurencji i napędzają sukces.

Pamiętaj, że aby wyruszyć w podróż aplikacji dedykowanych, firmy muszą wspierać współpracę między interesariuszami, wykorzystywać zasady projektowania zorientowanego na użytkownika, przyjmować skalowalne i bezpieczne architektury oraz stale iterować w oparciu o opinie użytkowników i zmieniające się potrzeby biznesowe. Niech webowe aplikacje dedykowane będą Twoimi cyfrowymi towarzyszami podczas poruszania się po krajobrazie przewagi konkurencyjnej, w którym innowacje i technologia łączą się, aby kształtować przyszłość Twojej firmy.

Powiązane artykuły