Aplikacja delegacje

Aplikacja delegacje

Aplikacje HR

Korzyści z wdrożenia aplikacji Delegacje

Aplikacja Delegacje realizuje elektroniczny obieg dokumentów w zakresie delegacji. Poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, elektronicznie usprawnia proces rozliczania krajowych oraz zagranicznych wyjazdów służbowych. Aplikacja wspomaga dział kadr w zakresie ewidencji i zarządzania delegacjami oraz środkami finansowymi przysługującymi w związku z wyjazdami służbowymi.

Cechy aplikacji delegacje:
  • Rejestracja delegacji poprzez wypełnienie formularza w formie elektronicznej
  • Zarządzanie delegacjami archiwalnymi
  • Elektroniczne zarządzanie rozliczaniem kosztów podróży
  • Automatyczne wyliczanie diet w kraju i zagranicą
  • Generowanie dokumentu do pobrania zaliczki
  • Rozliczanie delegacji z uwzględnieniem pobranych zaliczek i diet
Opis aplikacji Delegacje

Aplikacja pozwala wypełnić wniosek o delegację, który jest elektronicznym formularzem. Dokument taki w firmie elektronicznej przekazywany jest do odpowiedniej osoby, najczęściej przełożonego, mogącej zatwierdzić go. W momencie, gdy wniosek otrzymuje autoryzację, odpowiedni komunikat przekazywany jest do wnioskodawcy.

Po powrocie z podróży służbowej wnioskodawca rozlicza się, wypełniając formularz poniesionych rzeczywistych kosztów. Po wprowadzeniu wszystkich danych dotyczących wyjazdu, dział rozliczający wyjazdy służbowe lub kontroler finansowy oblicza diety oraz sprawdza poprawność rozliczenia delegacji. Po zakończeniu procesu sprawdzania poprawności rozliczenia delegacji, dokument zostaje wydrukowany i podpisany przez wnioskodawcę (co jest wymagane przez prawo). 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Powiązane artykuły