Aplikacja dla pracowników, jak ją zbudować, aby odnieść sukces?

Aplikacja dla pracowników, jak ją zbudować, aby odnieść sukces?

Aplikacje HR

Aplikacje dedykowane mogą być wykorzystywane jako wydajne narzędzia w miejscu pracy. Zarówno małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa mogą czerpać korzyści z aplikacji mobilnych dla pracowników. Wewnętrzne aplikacje dedykowane są sposobem na poprawę wydajności działu kadr przy jednoczesnym zabezpieczeniu jego działalności w przyszłości.  

Typowe zadania, które można rozwiązać za pomocą mobilnej aplikacji dedykowanej, to m.in:

 • Intranet firmowy.
 • Zarządzanie profilem pracownika.
 • Zarządzanie benefitami pracownika.
 • Rozliczanie delegacji.
 • Rozliczanie urlopów.
 • Obieg dokumentów elektronicznych.
 • Baza wiedzy w firmie.

Mobilna aplikacja dedykowana może poprawić sposób, w jaki informacje są wysyłane do i od pracowników. Co jest dużym wyzwaniem dla działu HR w firmie. Mobilne aplikacje dedykowane mogą również dać menedżerom dostęp do kluczowych informacji, takich jak finanse, sprzedaż, efektywność, podczas gdy nie posiadają dostępu do zasobów firmy poprzez komputery.

Samoobsługa pracowników daje im dostęp do wszystkiego, co mogliby mieć z komputera firmowego podczas pracy zdalnej. Jest to kilka obszarów zadań, które mogą być rozwiązane za pomocą mobilnej aplikacji dedykowanej dla pracowników firmy.

Funkcje mobilnej aplikacji dla pracowników

Jeśli myślisz o stworzeniu mobilnej aplikacji dla pracowników, przeczytaj ten artykuł. Przedstawimy w nim proces tworzenia mobilnych aplikacji dedykowanych dla pracowników.

Dedykowana aplikacja dla pracowników. Korzyści z mobilnej aplikacji dla pracowników

Mobilna aplikacja dedykowana dla pracowników nie jest czymś, co należy tworzyć tylko po to, aby to robić. Jeśli nie rozumiesz korzyści płynących z wewnętrznej aplikacji biznesowej, to nie ma szans na sukces.

Powinieneś pamiętać o tych korzyściach podczas projektowania aplikacji dedykowanej. To zapewni, że wszystkie funkcje aplikacji są realizowane z określonym celem.

Dedykowana aplikacja dla pracowników. Zwiększenie produktywności i zaangażowania pracowników

Mobilne aplikacje dedykowane mogą zwiększyć wydajność pracy działu kadr, ułatwiając pracownikom wykonywanie podstawowych zadań. Pracownicy, zamiast odwiedzać dział kadr lub dzwonić, mogą uzyskać dostęp do swoich profili osobistych i wprowadzać w nich zmiany bezpośrednio z poziomu aplikacji dedykowanej.

Jeśli ktoś chce poprosić o urlop lub potrzebuje rozliczyć delegację, zmienić swoje benefity pracownicze, nie musi dzwonić ani korzystać z komputera. Wszystko to może być zarządzane w mobilnej aplikacji dedykowanej.

Zdecydowana większość, jeżeli nie wszyscy pracownicy dużych firm posiadają służbowe telefony komórkowe. Zapewniają one sprawną komunikację, oraz dostęp do firmowych, mobilnych aplikacji dedykowanych. Udostępniając dedykowaną aplikację mobilną dla pracowników, ułatwiasz im wykonywanie czynności, które już wykonują korzystając z telefonów komórkowych. W rezultacie poprawi to produktywność pracowników i zaangażowanie na co dzień.

Stworzenie portalu sprawi, że pracownicy będą bardziej zadowoleni. Szczęśliwsi pracownicy są bardziej kreatywni, bardziej produktywni i chętniej wykonują czynności służbowe.

Kiedy uznasz, że pracownicy wolą używać swoich urządzeń mobilnych do zadań związanych z przepływem pracy, możesz zbudować aplikację, która usprawni te procesy.

Dedykowana aplikacja dla pracowników. Wdrożenie aplikacji ogranicza liczbę błędów generowanych przez użytkowników

Błędy się zdarzają wszędzie tam, gdzie ludzie tworzą dane i dokumenty. To tylko część prowadzenia biznesu. Podczas gdy niektóre błędy są bardziej znaczące niż inne, rozumiemy, że zależy Ci aby zredukować błędne działania w jak największym stopniu.

Twoja firma jest bardziej podatna na popełnianie wewnętrznych błędów, jeśli większość procesów jest obsługiwana ręcznie przez pracowników. Oto, o co mi chodzi. Wykorzystajmy jako przykład Twój dział kadr, ponieważ dotyczy on pracowników.

Jaki jest obecny proces biznesowy w odniesieniu do pracowników składających wniosek urlopowy? Niektóre zasady firmy wymagają od pracowników wysyłania wiadomości e-mail do działu kadr. Inne nawet przyjmują odręczne lub telefoniczne prośby o urlop.

Tego typu procedury pozostawiają zbyt wiele miejsca na błędy ludzkie. E-mail może zostać przeoczony, źle zrozumiany lub przypadkowo usunięty. Prośby w formie papierowej są czasochłonne do zarejestrowania i mogą łatwo zostać zgubione. Mobilna aplikacja dedykowana  może wyeliminować tego typu błędy. Twój zespół może poprosić o urlop dodać i zarządzać harmonogramami urlopów bezpośrednio z aplikacji. Informacje te zostaną automatycznie zsynchronizowane z systemem kadrowym.

Dedykowana aplikacja dla pracowników. Wdrożenie aplikacji umożliwia uzyskanie natychmiastowej informacji zwrotnej

 • Jak często rozmawiasz z pracownikami i sprawdzasz jak sobie radzą?
 • Jaki jest Twój proces biznesowy pozyskiwania informacji od pracowników?

Pracownicy są siłą napędową twojej działalności biznesowej. Są oni na pierwszej linii frontu, więc wiedzą, co działa i co można poprawić i usprawnić. Jeśli mają sugestie dotyczące usprawnienia procesu biznesowego, nie powinni czekać na kolejne spotkanie, tylko móc od razu reagować.

Stwórz w mobilnej aplikacji dedykowanej funkcję przeznaczoną specjalnie dla informacji zwrotnych od pracowników. Możliwości w tym zakresie są nieograniczone. Możesz wykorzystać ją do obsługi wniosków o naprawę uszkodzonej mikrofali w pomieszczeniu, w którym odbywa się przerwa w pracy, lub benefitów pracowniczych. Możesz regularnie wysyłać ankiety do swoich pracowników, aby zachęcić ich do wyrażenia opinii. Dzięki funkcji informacji zwrotnej pracownicy będą zadowoleni, wiedząc, że naprawdę zależy firmie na ich zaangażowaniu, uwagach, sugestiach.

Dedykowana aplikacja dla pracowników. Wdrożenie aplikacji umożliwia usprawnić komunikację w firmie

Skuteczna komunikacja w firmie jest kluczem do sukcesu w miejscu pracy. Większość % pracowników twierdzi, że właściwa komunikacja w firmie w rzeczywistości przyczynia się do poprawy wydajności ich pracy. Pracownicy pragną wiedzieć o nowościach w firmie. Pozytywne informacje pozwalają im być dumnym z pracy dla firmy. Ludzie potrzebują przynależeć do grup i zespołów, z którym pragną się identyfikować. Wielu pracowników uważa, że istniejące w ich firmie metody komunikacji wewnętrznej nie działają. Jest to obecnie poważny problem dla firm.

Oto niektóre z najczęstszych powodów, dla których komunikacja w firmie zawodzi.

Wielu pracowników twierdzi, że nieskuteczna komunikacja w firmie jest główną przyczyną niepowodzeń w miejscu pracy. Większość firm wykorzystuje pocztę elektroniczną jako główny i niekiedy jedyny sposób komunikowania się ze pracownikami. Przeciętny pracownik biurowy otrzymuje od 50 do 150 e-maili dziennie. Sortowanie tych wiadomości w celu znalezienia istotnych wewnętrznych jest nieefektywne. Odnosi się to do wydajności pracowników, o której mówiliśmy wcześniej.

Mobilna aplikacja dedykowana może stanowić główny hub dla wszystkich ważnych informacji i ogłoszeń. Pracownicy mogą sprawdzić informacje w dogodnym dla nich czasie, aby zapoznać się z wszelkimi aktualizacjami. Ważne komunikaty mogą być wysyłane do pracowników za pośrednictwem powiadomień w trybie push, więc każdy będzie widział je natychmiast.  

Dedykowana aplikacja dla pracowników. Wdrożenie aplikacji umożliwia udostępnianie informacji w czasie rzeczywistym

Kolejną zaletą aplikacji mobilnej dla pracowników jest dostęp do informacji w czasie rzeczywistym. Jest to poważna wada procesu przepływu pracy w wielu firmach, zwłaszcza tych, które zatrudniają pracowników pracujących poza biurem.

Firma zatrudnia pracowników, którzy pracują w terenie, wykonują pracę zdalnie. Po zakończeniu zadania mogą oni aktualizować swoje działania bezpośrednio w aplikacji mobilnej. Nie muszą czekać na powrót do biura. To może drastycznie poprawić procedury planowania i statusy przepływu pracy.

Oto kolejny przykład, z zupełnie innej perspektywy, który pokazuje, jak wszechstronne mogą być te aplikacje.

Twoja firma może mieć autobus wahadłowy, który wozi pracowników na parking, do innej lokalizacji. Pracownicy mogą mieć dostęp do rozkładu jazdy autobusów i śledzić ich aktualną lokalizację w czasie rzeczywistym za pomocą monitoringu GPS.  

 • Czy Twój dział IT przeprowadza aktualizacje w ostatniej chwili, które mają wpływ na dostępność zasobów i systemów IT w biurze?
 • Czy pracujesz dzisiaj krócej z powodu złej pogody?

Wszystkie te informacje i komunikaty mogą być komunikowane i dostępne w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji mobilnej dla pracowników.

Jak sprawić, aby Twoja mobilna aplikacja dedykowana dla pracowników odniosła sukces?

Teraz, gdy rozumiesz korzyści płynące z wdrożenia dedykowanej aplikacji dla pracowników, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak sprawić, aby Twoja mobilna aplikacja dedykowana odniosła sukces. Zidentyfikowałem kilka cech i elementów, które możesz wziąć pod uwagę podczas procesu projektowania aplikacji dedykowanej.

Dedykowana aplikacja dla pracowników. Wdrożenie aplikacji musi rozwiązać istotny problemu

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zidentyfikować problem w swojej obecnej działalności. W przeciwnym razie, Twoja mobilna aplikacja dedykowana nie będzie miała żadnego celu ani możliwości i kierunku rozwoju.

Nie ograniczaj się. Mobilna aplikacja dedykowana może rozwiązać więcej niż jeden problem w firmie, miejscu pracy. Zrób listę wszystkich problemów, a następnie sprawdź i zweryfikuj, które z nich można poprawić za pomocą aplikacji mobilnej. Niektóre przykłady:

 • Słaba komunikacja wewnętrzna w firmie.
 • Niska wydajność pracowników (ciekawe jak mierzysz wydajność pracowników obecnie).
 • Ograniczone zasoby dla pracowników zdalnych.
 • Zbyt wiele zadań i czynności manualnych w dziale kadr.
 • Brak dostępu do procesów biznesowych w czasie rzeczywistym.

Gdy zidentyfikujesz problemy, znacznie łatwiej będzie Ci wdrożyć konkretne funkcje w mobilnej aplikacji dla pracowników, aby je rozwiązać.

Dedykowana aplikacja dla pracowników. Wdrożenie aplikacji umożliwia określić kulturę organizacyjną firmy

O co chodzi z twoją firmą? Możesz mieć misję lub strategię brandingową, ale to nie to samo, co kultura organizacyjna firmy.

Kultura firmy jest ważniejsza niż myślisz. Przyjrzyj się najważniejszym aspektom opisu stanowiska pracy, zgodnie z ostatnim badaniem przeprowadzonym wśród pracowników. Poza wynagrodzeniem i faktycznymi wymaganiami dotyczącymi pracy, z pewnością kultura firmy zajmuje wysokie miejsce na tej liście. Szczególnie obecnie, kiedy jest rynek pracy pracowników.

Mobilna aplikacja dedykowana dla pracowników pozwoli Ci wyznaczyć standardy w zakresie komunikacji, zachowania i pracy zespołu. Jeśli możesz uchwycić i zawrzeć kulturę firmy w aplikacji mobilnej, zwiększa to szanse, że pracownicy będą podążać za tym tropem. I będą korzystać z niej.

Na przykład, powiedzmy, że posiadasz funkcję komunikatora do komunikacji wewnętrznej. Nie możesz oczekiwać, że pracownicy będą z niej korzystać, jeśli nigdy tego nie robisz. Jeżeli tylko komunikujesz się z pracownikami w sposób oficjalny.

Mobilna aplikacja dedykowana dla pracowników wykorzystuje kolory firmowej. Jeśli Twoja mobilna aplikacja dedykowana zawiera tylko suche informacje korporacyjne, nudna, bezbarwna i używa formalnego języka, to będzie to w taki sposób pracownicy będą postrzegać kulturę firmy.

Alternatywnie, jeśli mobilna aplikacja dedykowana jest przejrzysta, kolorowa, opatrzona logo firmy, zawiera firmowe tagi, a jednocześnie przekazuje informacje w sposób zarówno zabawny jak i angażujący, pracownicy będą zachowywać się tak samo. W podobny sposób będą odnosić się do firmy.

Odnosi się do zaangażowania i zadowolenia pracowników. Spójrzmy na coś tak prostego, jak wyrażenie pomiędzy dwoma stwierdzeniami.

 • Darmowe ciastka w kuchni firmowej na parterze! albo...
 • Dzisiaj o 11:00 będą bezpłatne napoje i przekąski dla wszystkich wydziałów.

Każdy z komunikatów przedstawia inny typ kultury firmy.

 • Jaką kulturę firmy chcesz tworzyć?
 • W jaki sposób chcesz być postrzegany na rynku?
 • Jakich pracowników pragniesz pozyskiwać do zespołu?
 • Jakie wartości pragniesz promować wśród pracowników?

Wybór należy do Ciebie, ale mobilna aplikacja dedykowana daje Ci szansę na realizację Twojej wizji.

Dedykowana aplikacja dla pracowników. Wdrożenie aplikacji ułatwia stworzenie rzetelnego źródła informacji o firmie

Mobilna aplikacja dedykowana powinna być pełna użytecznych zasobów dla pracowników. Nie możesz oczekiwać od swoich pracowników, że przez cały czas będą mieli przy sobie fizyczną kopię podręcznika pracownika. Ale z aplikacją mobilną będą stale posiadali dostęp do tego typu informacji z dowolnego miejsca.

Przykład aplikacji dedykowanej. W jaki sposób można skonfigurować dashboard w dedykowanej aplikacji dla pracowników.

Z tego miejsca pracownicy posiadają dostęp do wszystkiego, co mogą potrzebować wiedzieć o firmie.

Czy potrzebują przypomnienia o pewnych procedurach bezpieczeństwa? Zapoznaj się z zasadami zawartymi w aplikacji.

Zamiast sortować ponad 100 e-maili, codziennie znajdują wiadomości i ogłoszenia firmowe, mogą po prostu sprawdzić aplikację mobilną w wybranym czasie, aby uzyskać informacje o firmie.

Mobilna aplikacja dedykowana może zawierać katalog firmowy z nazwiskami wszystkich pracowników, numerami telefonów, adresami e-mail i innymi przydatnymi informacjami.

Kalendarz wydarzeń może być również zintegrowany z aplikacją dla pracowników. Jest to o wiele bardziej efektywne niż rozdawanie fizycznych ulotek w biurze na zbliżające się wydarzenia.

Najlepsze aplikacje dla pracowników pozwalają użytkownikom:

 • Posiadać dostęp do listy płac w aplikacji mobilnej.
 • Zarządzać benefitami pracowniczymi w aplikacji mobilnej.
 • Grywalizować, uczestniczyć w konkursach w aplikacji mobilnej.
 • Rozliczać delegacje w aplikacji mobilnej.
 • Zarządzać urlopami w aplikacji mobilnej.
 • Zarządzać pakietami medycznymi w aplikacji mobilnej.
 • Zarządzać świadczeniami pracowniczymi.

Jeśli użytkownicy mają jakieś pytania na temat, mogą po prostu korzystać z aplikacji dedykowanej jako źródła informacji, zamiast być zmuszeni do skontaktowania się z działem kadr poprzez email czy telefonicznie.

Dedykowana aplikacja dla pracowników. Wdrożenie aplikacji umożliwia tworzyć moduły do nauki dla pracowników

Aplikacje mobilne dla pracowników mogą być również wykorzystywane jako skuteczne narzędzie szkoleniowe. W zależności od rodzaju prowadzonej działalności, może to wymagać od pracowników przejścia przez pewne cykle szkoleń i kursów, aby zachować uprawnienia lub awansować na stanowisko.

Dedykowaną aplikację mobilną można wzbogacić za pomocą materiałów edukacyjnych, przewodników i filmów wideo, aby przeszkolić pracowników w wybranym zakresie. Może to być bardzo pomocne również dla nowych pracowników.

Mobilna aplikacja dedykowana daje możliwość ustawiania testów i quizów bezpośrednio na platformie. Mogą one być wykorzystane jako przykłady do ćwiczeń, zanim pracownicy będą musieli przejść przez aktualny program certyfikacji. Oprócz edukowania pracowników, funkcja może również dostarczyć cennych informacji o pracownikach. Można założyć, że pracownicy są dobrze wyszkoleni i posiadają pełną wiedzę na określone tematy. Ale wyniki tych testów mogą świadczyć o tym, że jest inaczej.

Ponadto, jeśli zobaczysz analizy pokazujące, że wysoki procent pracowników stale sprawdza te same materiały szkoleniowe, możesz zmienić swój proces szkoleniowy, tak, aby mieć pewność, że użytkownicy za pierwszym razem wszystko lepiej rozumieją.

Dedykowana aplikacja dla pracowników. Wdrożenie aplikacji zachęcają do przyjaznego współzawodnictwa

 • Czy oferujesz nagrody lub wyróżnienia dla pracowników z największą sprzedażą każdego miesiąca?

W mobilnej aplikacji dedykowanej możesz ustawić tablicę liderów zespołu sprzedaży, aby śledzić postępy wszystkich pracowników w czasie rzeczywistym. Tego typu funkcja zachęci pracowników do cięższej pracy, aby awansować na szczytowe miejsca w rankingu. Nawet jeśli nie zajmujesz się sprzedażą, możesz znaleźć inne sposoby na odtworzenie konkurencji za pomocą mobilnej aplikacji dedykowanej. Może nagradzasz pracowników na podstawie ich frekwencji lub punktualności. A może pracownicy mają wewnętrzny konkurs o to, kto stawia najwięcej kroków w ciągu dnia.

Tego typu przyjazne konkursy mogą zwiększyć morale w biurze i stworzyć miłą atmosferę w miejscu pracy. Mobilna aplikacja dedykowana dla pracowników jest idealnym miejscem do śledzenia i publikacji informacji o konkursach, nagrodach, grywalizacji.

Dedykowana aplikacja dla pracowników. Wdrożenie aplikacji pozwala włączyć powiadomienia push

Wcześniej pisałem o tym, jak nieefektywna jest poczta elektroniczna, jeśli chodzi o komunikowanie się z pracownikami.

 • Zastanów się, ile czasu faktycznie marnują pracownicy na szukanie informacji w skrzynce poczty elektronicznej?

Według różnych badań, pracownicy biurowi spędzają około 2 godzin każdego dnia szukając i zbierając informacje. To nie jest efektywne wykorzystanie ich czasu, a to kosztuje Cię mnóstwo pieniędzy.

Powiadomienia push są znacznie bardziej skutecznym sposobem komunikacji z pracownikami. Upewnij się, że w pełni wykorzystujesz tę funkcję dla swojej aplikacji mobilnej dla pracowników. Nie daj się ponieść kreatywności i nie wysyłaj im setek bezużytecznych powiadomień w ciągu dnia. Nie o to chodzi.

Oto coś, o czym musisz pamiętać. Powiadomienia Push mogą zostać wyłączone przez użytkownika. Nie chcesz więc bombardować swoich pracowników zbyt dużą liczbą wiadomości. To spowoduje, że wyłączą oni powiadomienia, a potem wrócisz do punktu wyjścia.

Zachowaj powiadomienia push dla wiadomości, które są pilne i niezwykle ważne. Każda notatka o wysokim priorytecie może być wysyłana jako powiadomienie w push, w przeciwieństwie do emaila.

Dedykowana aplikacja dla pracowników. Wdrożenie aplikacji pozwala łatwiej komunikować się z pracownikami

Nie zapomnij o swoich pracownikach pracujących w terenie. Większość pracowników pracuje poza biurem firmy. Podczas gdy ta grupa składa się z ogromnego odsetka pracowników, tylko znikoma część środków finansowych przeznaczana jest na aplikacje dla tej grupy użytkowników.

Kiedy projektujesz aplikację dla pracowników, musisz mieć na uwadze swoich pracowników w terenie. Są to ludzie, którzy pracują zdalnie, pracują w drodze, na miejscu, lub przebywają w wielu, różnych lokalizacjach. Nie możesz traktować ich tak samo, jak pracowników wewnętrznych, których widzisz każdego dnia od 9:00 rano do 17:00 od poniedziałku do piątku.

W zależności od rodzaju prowadzonej działalności, może upłynąć kilka dni, a nawet miesięcy, zanim zdalni pracownicy będą musieli zgłosić się do biura.

Dedykowana aplikacja dla pracowników. Wdrożenie aplikacji pozwala komunikować się w czasie rzeczywistym poprzez chat

Komunikacja w firmie jest głównym tematem tego artykułu. Usprawnienie Jest to jedna z głównych korzyści wynikających z budowy udanej aplikacji mobilnej dla pracowników.

Jednak większość komunikacji, o której do tej pory pisaliśmy, odbywała się między kierownictwem a pracownikami. Zasoby ludzkie lub dyrektor generalny wysyłają aktualizacje, notatki lub inne rodzaje informacji. Jednak nie ograniczasz się tylko do tych przykładów. Możesz skonfigurować komunikatory w aplikacji mobilnej dla pracowników. Dzięki temu pracownicy mogą komunikować się ze sobą, z dowolnego miejsca, w czasie rzeczywistym.

Wiele firm może posiadać aplikacje do obsługi komunikacji w czasie rzeczywistym, której używają do tego celu. Ale aby uzyskać do niego dostęp, pracownicy muszą być zalogowani do swojego komputera. Dzięki dodaniu funkcji komunikatora do mobilnej aplikacji dedykowanej, rozszerza ona tę komunikację poza biurem i nie wiąże pracowników z biurkiem.

Ludzie są przyzwyczajeni do wysyłania sms-ów i szybkich wiadomości ze swoich smartfonów przez cały dzień. Dzięki temu łatwo im wykorzystać ta funkcję. Mogą nawet preferować komunikator od poczty elektronicznej czy rozmów telefonicznych.

Jest to kolejny świetny sposób na to, aby pracownicy zdalni czuli się tak, jakby byli nadal połączeni z biurem, gdy są w terenie. Jeśli mają jakieś pytania, potrzebują pomocy lub chcą się czegoś dowiedzieć. Pracownicy mogą po prostu wysłać natychmiastową wiadomość w aplikacji mobilnej.

Mobilna aplikacja dedykowana musi być użyteczna

Tworzenie mobilnej aplikacji dla pracowników wykracza daleko poza dodawanie odpowiednich funkcji. Musisz również upewnić się, że mobilna aplikacja dedykowana jest przyjazna dla użytkownika.

Jeśli mobilna aplikacja dedykowana nie ładuje się szybko, często się zawiesza i nie może wykonywać podstawowych funkcji, wtedy użytkownicy nie będą z niej korzystać. Rozwiązanie mobilne ma poprawić wydajność użytkowników, w znaczący sposób usprawnić ich prace. Jeśli pracownicy próbują wykorzystać aplikację do czegoś, ale nie są w stanie tego zrobić, wtedy są zmuszeni wrócić do swoich starych sposobów komunikowania się.

Nie spiesz się, aby dostać dedykowaną aplikację mobilną w ręce pracowników, dopóki nie zostanie ona dokładnie przetestowana. Być może wypuść wersję beta do wybranych członków swojego zespołu, aby uzyskać ich opinie przed uruchomieniem dla wszystkich.

Dedykowana aplikacja dla pracowników. Wdrożenie aplikacji pozwala utrzymać wysoką wydajność użytkowników

Mobilna aplikacja dedykowana dla pracowników nie będzie idealna. Nie martw się, żadna mobilna aplikacja dedykowana nie jest idealna. Nawet najlepsze aplikacje na świecie są ulepszone. Jest takie stwierdzenie, które mówi, że jeżeli aplikacja mobilna nie posiada błędów, to znaczy, że została za późno udostępniona użytkownikom. Choć ważne jest, aby przed jej uruchomieniem przetestować użyteczność, zrozum, że proces testowania i sprawdzania aplikacji nie kończy się na tym. Nadal potrzebujesz aktualizować aplikację, aby upewnić się, że mobilna aplikacja dedykowana zawsze działa tak jak tego oczekujesz. Ponieważ jest to coś, z czego pracownicy będą korzystać na co dzień, nie możesz przejść na skróty, jeśli chodzi o wydajność.

Traktuj opinie i uwagi użytkowników z należytą uwagą i bardzo poważnie. Jeśli pracownicy mają problemy lub trudności z korzystaniem z dedykowanej aplikacji, zachęcaj ich do podzielenia się z tymi informacjami, abyś mógł dokonać niezbędnych zmian.

Dedykowana aplikacja dla pracowników. Wdrożenie aplikacji, podsumowanie

Prawie każda firma może skorzystać z mobilnej aplikacji dla pracowników. Ale zanim zaczniesz ten projekt, ważne jest, abyś zrozumiał, co sprawia, że aplikacje dedykowane są tak skuteczne.

Nie należy budować aplikacji tylko po to, aby to robić. Musi istnieć powód i cel, który stoi za określonymi decyzjami.

Każda firma jest inna, ale istnieją pewne wspólne cechy, które powinna zawierać każda mobilna aplikacja dedykowana dla pracowników. Użyj tego tekstu jako punktu odniesienia do projektowania aplikacji dedykowanych.

Kiedy już zdecydujesz, że jesteś gotowy, aby iść do przodu, musisz dowiedzieć się dokładnie, jak zamierzasz go zbudować. W naszej firmie posiadamy ludzi, wiedzę rozwiązania IT i narzędzia, których potrzebujesz, aby zbudować dedykowaną aplikację dla pracowników.

Powiązane artykuły