Comarch ERP Optima (Dawniej CDN Optima)

Comarch ERP Optima (Dawniej CDN Optima)

 

Specjalistyczne oprogramowanie dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, z modułowym systemem powiązanym z główną bazą danych. Dzięki takiej konstrukcji oprogramowanie Comarch ERP Optima może być stosowane w zasadzie w każdej branży, pozwalając na swobodne zarządzanie poszczególnymi działaniami przedsiębiorstwa. Z systemu można korzystać za pośrednictwem Internetu lub offline.

Program działa w środowisku Windows, dzięki czemu jego obsługa jest niezwykle prosta, a interfejs przyjazny i znany większości użytkowników komputerów. Z oprogramowania można korzystać w wersji jednostanowiskowej, bezpośrednio z poziomu komputera firmowego lub online, z dowolnego miejsca, dzięki połączeniu z Internetem. Modułowa budowa pozwala na łatwe dostosowanie systemu do potrzeb i oczekiwań konkretnego przedsiębiorstwa.

Comarch ERP Optima to jeden z najpopularniejszych systemów do zarządzania firmami małej lub średniej wielkości. Za jego atrakcyjność odpowiada wysoka jakość samego programu oraz duża częstotliwość jego aktualizacji z uwzględnieniem zmian zachodzących w prawie.

Przykładowe korzyści z wdrożenia systemu Comarch ERP Optima:

Handel i usługi

System pomaga zautomatyzować część procesów sprzedaży, usprawnia kontrolę nad stanami magazynowanymi, oferuje możliwość zautomatyzowanej, szybkiej sprzedaży, pozwala na eliminację prostych, często powtarzanych procesów, dzięki czemu czas obsługi klienta zostaje skrócony do niezbędnego minimum, oferuje dostęp do ważnych i zawsze aktualnych informacji, takich chociażby jak kursy walut.

Księgowość

Ręczne wypełnianie dokumentów, deklaracji podatkowych, obsługa wypłat pracowników i wiele innych czynności wchodzących w zakres usług księgowych może zostać zautomatyzowanych, co nie tylko skraca czas pracy i obniża koszta działalności firmy, ale także zapewnia pełną zgodność dokumentów z aktualnymi przepisami prawa – dzięki automatycznym aktualizacjom systemu w momencie pojawienia się nowych przepisów lub zmiany ich interpretacji. Dodatkowo system zapewnia możliwość naliczania wypłat różnego typu (po ich wcześniejszej kategoryzacji) oraz automatycznego aktualizowania wskaźników płacowych.

Zarządzanie

Modułowa konstrukcja systemu Comarch ERP Optima to większe możliwości szczegółowej analizy poszczególnych obszarów działalności danego przedsiębiorstwa. System Comarch ERP Optima to także lepszy ogląd ogólnych procesów zachodzących wewnątrz firmy i w jej bezpośrednim środowisku zewnętrznym, co pozwala na szybkie wychwytywanie okazji rozwojowych i większe możliwości wykorzystania pojawiających się na rynku okazji. Comarch ERP Optima to m.in. łatwe konstruowanie i dostosowywanie oferty względem potrzeb i oczekiwań klientów firmy, dzięki analizie łatwo dostępnych danych, możliwość szybkiego udostępniania wybranych grup dokumentów wybranym kategoriom pracowników firmy, swoboda w tworzeniu naturalnych połączeń pomiędzy różnymi grupami dokumentów i wiele innych ułatwień w kierowaniu codzienną działalnością przedsiębiorstwa.

 

Frazy: Comarch ERP Optima Warszawa, wdrożenie Comarch ERP Optima Warszawa, Comarch ERP Warszawa, wdrożenia Comarch Optima, wdrożenia Comarch ERP Optima