Usługi IT dla firm małych

Usługi IT dla firm małych

Klienci

Usługi IT dla firm odnoszą się do zastosowania wiedzy biznesowej i technicznej w celu umożliwienia organizacjom tworzenia, zarządzania i optymalizacji lub dostępu do informacji i procesów biznesowych.

Rynek usług IT dla firm można podzielić na segmenty ze względu na rodzaj umiejętności, które są wykorzystywane do świadczenia usług (projektowanie, tworzenie, utrzymanie). Istnieją również różne kategorie usług IT dla firm:

 • Usługi IT dla firm związane z aplikacjami.
 • Usługi IT dla firm związane z infrastrukturą.
 • Usługi IT dla firm związane z procesami biznesowymi.

Jeśli usługi IT dla firm są zlecane na zewnątrz, określa się je mianem:

 • Outsourcingu procesów biznesowych (BPO).
 • Outsourcingu aplikacji (AO).
 • Outsourcingu infrastruktury.
Nasze rozumienie Twoich potrzeb

Rozumiemy, że w wielu wypadkach stała obecność osoby odpowiedzialnej za infrastrukturę IT, pomoc użytkownikom nie jest niezbędna w Twojej firmie. Bardziej efektywnym kosztowo rozwiązaniem jest posiadanie możliwości szybkiej, sprawnej reakcji na pojawiające się potrzeby. My posiadamy kompetencje i możemy się podjąć świadczenia tego typu usług.
Rozumiemy, że Ty często pracujesz zdalnie ze swoimi klientami. W tym obszarze rozwiązaniem jest prosta aplikacja do zarządzania projektami, do której dostęp masz Ty w pełnym zakresie oraz w ograniczonym zakresie tylko w wybranych obszarach Twoi współpracownicy oraz klienci. Integracja łańcucha popytu to rozwiązanie dla Ciebie.

Jakie mogą być potrzeby Twojej firmy?

Przedstawiamy zagadnienia, wyzwania, które mogą być istotne dla Twojej firmy. Przedstawiając zagadnienia, które dotyczą firmy o podobnej do Twojej wielkości, masz szansę się zastanowić nad właściwym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej firmy.
Skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie i przygotować rozwiązanie dedykowane właśnie dla Ciebie. Rozwój Twojej firmy jest w Twoich rękach, my możemy Ci tylko pomóc.

Zwiększ efektywność pracy swoją i Twoich pracowników

Chcę sprawnie koordynować pracę własną i współpracowników
Poczta to dla mnie zbyt proste narzędzie, potrzebuję prostej aplikacji.
Chcę wspólnie pracować z kooperantami bez konieczności spotykania się z nimi.

Bezpieczeństwo Twojego biznesu

Chcę mieć pewność dostępu do danych po ewentualnej katastrofie.
Chcę bezpiecznie i tanio zabezpieczyć moje dane i dane, na których wspólnie pracuję z podwykonawcami
W razie awarii potrzebuję szybkiej reakcji.

Image
Usługi IT dla firm małych, Twojej firmy
Rozwiązania elastyczne i efektywne

Wykorzystaj jak najwięcej partnerów zewnętrznych, ograniczając koszty stałe i zarządzając kosztami zmiennymi.
Korzystaj z zewnętrznego dostawcy poczty elektronicznej.
Zainwestuj w serwer plików i zarządzaj uprawnieniami.
Pomyśl o składowaniu Twoich plików w sieci w chmurze.
Dokonuj właściwych wyborów kupując sprzęt i oprogramowanie.

Usługi IT dla firm, doświadczony partner

Ciągłe zmiany w IT wymagają stałego wsparcie. Stałej obsługi IT, która obecnie polega na proaktywnym przeciwdziałaniu potencjalnym problemom. W dużo mniejszym zakresie wizytom u klientów i fizycznej pomocy użytkownikom. Nowoczesne rozwiązania w obszarze technologii informatycznych umożliwiają świadczenie większości usług zdalnie. Tworząc minimalne niedogodności w środowisku pracy klientów.

Image

Usługi IT dla firm, usługi outsourcingowe

Help Desk

Help Desk to wsparcie zdalne dla klientów. dedykowany konsultant świadczy usługi zdalnie. Pomagając w rozwiazywaniu codziennych problemów, związanych z informatyką. Obszar kompetencji Help Desk dotyczy przyjmowania i realizacji zgłoszeń od klientów. W sytuacjach, w których zgłaszany problem wymaga interwencji na miejscu konsultanta IT, taka usługa jest realizowana.

Konsulting IT

To, za co cenią nas klienci, to wiedza i doświadczenie. Doświadczenie pozyskanie podczas realizacji wielu, różnych projektów, dla firm reprezentujących różne branże, będących różnej wielkości.

Doświadczenie pozyskane w czasie realizacji projektów, udostępniamy naszym klientom. W czasie rozmów, realizacji projektów świadczymy usługi konsultingu IT. Klienci oszczędzają istotne środki finansowe oraz czas korzystając z naszych usług. Konsulting IT, to przede wszystkim rozmowy, rozmowy i argumentacja proponowanych rozwiązań.

Usługi integracyjne

Główne korzyści z zastosowania informatyki w biznesie to możliwość korzystania z tych samych danych, przez różnych użytkowników, zlokalizowanych w różnych miejscach w tym samym czasie. Usługi integracyjne w pełni odpowiadają tym możliwością i potrzebom, które z nich wynikają.

Integracja systemów informatycznych. Umożliwienie korzystania z raz wprowadzonych danych, przez wiele różnych osób i innych systemów. Umożliwienie korzystania z danych w tym samym czasie wielokrotnie, bez konieczności ich kopiowania, powielania w jakikolwiek sposób.

Business Continuity i Disaster Recovery

To, czego oczekują użytkownicy systemów informatycznych, to bezpieczeństwo, dostępność i niezawodność. Dostępność systemów informatycznych widać od razu. Każdy użytkownik firmowych systemów informatycznych w sytuacji chwilowej braku dostępności od razu zauważa ten fakt. Oczekuje szybkiego i skutecznego działania.

Business Continuity, to zapewnienie możliwości działania firmy w sytuacji kryzysowej, wyjątkowej, którą nikt nie jest w stanie przewidzieć, ani zaplanować. Świadczymy usługi wsparcia polegające na udostępnieniu zasobów firmy zgromadzonych w chmurze. Szybkiej instalacji i konfiguracji podstawowych systemów informatycznych po awarii.

Zarządzanie infrastrukturą informatyczną

Infrastruktura, to to, czego nie widać, a bez czego nie może pracować żadna firma. Takie są też nasze usługi. Ciche, skryte, wykonywane często poza godzinami pracy użytkowników sieci informatycznej. Cel jest jeden, wykonywać usługi informatyczne tak, aby nas nie było ich widać, aby efekt w postaci ciągle, sprawnie działającej sieci IT sieci był czymś naturalnym, a nie wyjątkowym.

Telefon
+48
Szukaj
  E-mail *
  Pytanie *
  0 (Min. 10 Znaków)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Commint.pl z siedzibą ul. Zimowa 8e, 05-500 Nowa Iwiczna.

  Usługi IT dla firm, usługi programistyczne

  Projektowanie aplikacji internetowych, jako źródło przewagi konkurencyjnej

  Coraz trudniej konkurować na rynku. Stare modele biznesowe się nie sprawdzają. Cykl życia produktów skraca się każdego roku. Coraz więcej firm szuka innych, nowych sposobów na uzyskanie istotnej przewagi konkurencyjnej. Jednym z nich jest aplikacja internetowa. Aplikacja, która usprawnia zarządzanie procesami biznesowymi. Pozwala stworzyć i dostarczyć istotną przewagę konkurencyjną na rynku.

  MS Excel ci nie wystarcza. Spotykasz się często z sytuacją, w której kilku pracowników jednocześnie pracuje z tymi samymi danymi. Co miesiąc wykonujesz te same, powtarzalne raporty i zestawienia. Można te wszystkie czynności i procesy usprawnić poprzez wdrożenie aplikacji internetowej.

  Stworzymy dla Ciebie aplikację internetową. Pomożemy napisać jej wymagania. Stworzymy architekturę, wykonamy cały projekt od początku do końca. Po wdrożeniu, zajmiemy się rozwojem oprogramowania.

  Aplikacja B2B, jest parasolem naszych kompetencji w obszarze projektowania aplikacji internetowych. Głównymi naszymi klientami są firmy, które wykorzystują projektowane przez nas aplikacje internetowe do usprawnienia współpracy ze swoimi klientami i partnerami biznesowymi. Wśród naszych flagowych aplikacji pragniemy wyróżnić kilka:

  • Aplikacja internetowa HR, do rozliczania urlopów, delegacji.
  • Aplikacja internetowa dla firm leasingowy, do usprawnienia procesu zarządzania umowami leasingowymi.
  • Aplikacja internetowa dla brokera ubezpieczeniowego.
  Wdrożenie systemu B2B, to jedna z podstawowych naszych usług.
  Rozwój oprogramowania

  Posiadasz aplikację. Kilka lat temu została wykonana przez firmę. Tak się wydarzyło na rynku, że firma już nie wspiera twojej aplikacji. Potrzebujesz nowej firmy, która zajmuje się rozwoje oprogramowania.

  Realizujemy projekty w obszarze rozwoju oprogramowania. Kończymy projekty rozpoczęte przez inne firmy.

  Strony www, sklepy www

  Firmowa strona internetowa, to obecnie standard dla każdej małej firmy. Nie chodzi tylko o stworzenie wizytówki firmy w internecie. Dla większości naszych klientów strona internetowa, to źródło kolejnych klientów. Klientów, do których w inny sposób firma by nie dotarła. Firmowa strona www, to również źródło prestiżu dla jej pracowników. Możliwość utożsamienia się z firmą, która posiada profesjonalną swoją wizytówkę w internecie.

  W ramach świadczenia różnych usług IT dla firm, tworzymy strony internetowe. Począwszy od prostych stron onepage, poprzez firmowe strony internetowe, kończąc na portalach.

  Tworzymy sklepy internetowe w technologii PrestaShop. Mamy kompetencje w tworzeniu i konfigurowaniu funkcji multistore. Integrujemy Sklepy internetowe PrestaShop z systemami finansowo-księgowymi, platformami logistycznymi, systemami płatności online.

  Usługi IT dla firm

  Cechy firmy oferującej usługi IT dla firm

  Korzystanie z usług organizacji oferującej usługi IT dla firm ma kluczowe znaczenie dla sukcesu Twojego przedsiębiorstwa. Prawdopodobnie nie dysponujesz zasobami pozwalającymi na zatrudnienie zespołu doradców IT, projekt menagerów, ekspertów technicznych i utrzymywanie ich w pogotowiu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

  Dostawca usług IT dla firm działa jako usługodawca na zewnątrz aktywności IT. Jest to znacznie bardziej przystępny cenowo sposób dostępu do systemów informatycznych, z których korzystają większe firmy. Zapewnia to również, że technologia i dane będą zawsze dostępne, niezawodne i bezpieczne.

  • Dostawca usług IT dla firm szybko reaguje na Twoje telefony. Każda firma ma inne procesy, a czas reakcji jest inny. Zapytaj o gwarantowany czas reakcji: Ile czasu zajmuje im udzielenie odpowiedzi? Jak szybko problemy są zazwyczaj rozwiązywane? Jak długo potrwa, jeśli potrzebujesz wsparcia na miejscu? Upewnij się, że odpowiedź jest poparta faktami i danymi mierzalnymi.
  • Dostawca usług IT dla firm jest doradcą IT, a nie tylko serwisem naprawczym. Poszukaj eksperta merytorycznego w branży, którą reprezentujesz. Jeśli jesteś brokerem ubezpieczeniowym, upewnij się, że znają się na procesach biznesowych B2B i aplikacjach dedykowanych. Poszukaj organizację oferującą usługi IT dla firm, która może pełnić rolę konsultanta i stworzyć aplikację dedykowaną dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Powinni oni wyjaśnić wszystko, co robią, prostym językiem, który Ty i Twoi pracownicy rozumiecie, oraz wyjaśnić, w jaki sposób wpłynie to na działalność firmy. W jaki sposób poprzez usługi It firma tworzy przewagę konkurencyjną.
  • Dostawca usług IT dla firm oferuje dostęp do zespołu wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych konsultantów IT, którzy świadczą usługi na wezwanie 24/7/365. Powinni oni zapewnić, że infrastruktura IT jest dostępna wtedy i tam, gdzie jej potrzebujesz. I że masz dostęp do specjalistów, którzy mogą zapewnić przestrzeganie najlepszych praktyk IT.
  • Dostawca usług IT dla firm zapewnia gwarantowaną umowę o poziomie usług. Powinni oni monitorować Twoją sieć 24 godziny na dobę, aby podejmować działania w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów, zanim spowodują one przerwy lub przestoje w pracy działu IT, które mogą zakłócić pracę pracowników.
  • Dostawca usług IT dla firm pomaga zaplanować budżet na usługi IT, których potrzebujesz. Dobry dostawca usług IT dla firm zaoferuje usługi, na które można przewidzieć budżet, oraz rozwiązania, które można odpisać w koszty operacyjne, a nie kapitałowe. Twój dostawca usług IT dla firm oferuje dostosowany do Twoich potrzeb pakiet usług za stałą miesięczną opłatą, na którą możesz liczyć.
  • Dostawca usług IT dla firm zapewnia wysokie bezpieczeństwo środowiska IT, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o wirusy, złośliwe oprogramowanie i hakerów kradnących Twoje poufne dane. Powinni oni korzystać z najlepszych w swojej klasie technologii, które blokują włamania do danych i eliminują je przed wejściem do Twojej sieci. Powinny one również pomagać w utrzymaniu zgodności z przepisami branżowymi i rządowymi w zakresie bezpieczeństwa IT.
  • Skonfiguruj rozwiązania w zakresie ciągłości działania i odzyskiwania danych po awarii, korzystając zarówno z kopii zapasowych w chmurze na miejscu, jak i poza nim, aby zawsze mieć dostęp do swoich zasobów IT, nawet jeśli biuro jest zamknięte z powodu burzy lub innej katastrofy. Ponadto powinny one zapewniać ciągłe tworzenie kopii zapasowych i testowanie, aby zapewnić, że dane są łatwe do odzyskania.
  • Dostawca usług IT dla firm zapewnia aktywne wsparcie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że sieć informatyczna będzie działać tak, jak powinna. W ten sposób możesz skupić się na swoich podstawowych kompetencjach, a nie martwić się o kwestie technologiczne.
  • Dostawca usług IT dla firm oferuje wiele usług w tym projektowanie aplikacji dedykowanych, przygotowanie wymagań funkcjonalnych aplikacji, doradztwo IT. Czy też usługi, wdrożenie systemu informatycznego. Tylko dzięki różnorodnym usługom może dostarczyć zindywidualizowane rozwiązania informatyczne, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.
  • Dostawca usług IT dla firm sprawia, że Twój sukces staje się jego priorytetem. Musi on poznać Twoją firmę i Twoje cele. Jak możesz stwierdzić, czy to zrobi? Zapytaj o jego klientów i wskaźnik sukcesu, jakiego doświadczył, korzystając z usług, które świadczą. Każda firma, która zapewniła sukces swoim klientom, chętnie podzieli się z nimi swoimi historiami i referencjami.

  Nie ma wątpliwości, że znalezienie odpowiedniego dostawcy usług IT dla firm może być trudnym zadaniem. Ale uzbrojeni w te informacje możesz być w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

  Image
  Image

  Usługi IT dla firm

  Jak wybrać odpowiedniego dostawcę usług IT dla firmy?

  To, czy zatrudnić dostawcę oferującego usługi IT dla firm, jest trudnym pytaniem dla wielu przedsiębiorców. Dzisiaj od firm oczekuje się, że będą lean i oszczędne, głównie ze względu na bardzo dużą konkurencję. W związku z tym, istnieje charakterystyczna mentalność "zrób to sam" dla kultury małych firm, a w wielu przypadkach daje ona niezwykłe rezultaty.

  Ale nie przez cały czas. Szczerze mówiąc, czasami nie masz doświadczenia, czasu ani kapitału, aby podejście typu "zrób to sam" miało sens. Jeśli jesteś w procesie wzrostu firmy, czy nadszedł czas, aby sprowadzić pomoc z zewnątrz, zadaj sobie pytania:

  • Co chcesz osiągnąć?
  • Czy zespół posiada odpowiednią wiedzę, aby osiągnąć ten cel samemu?
  • Czy zespół posiada czas, aby osiągnąć cel?
  • Czy stać firmę na usługi IT?
  • Czy stać firmę na to, by nie otrzymać pomocy?
  Usługi IT dla firm. Jak wybrać właściwe partnerstwo?

  Jeśli skorzystałeś z tych ram i doszedłeś do wniosku, że potrzebujesz pomocy, to czas rozpocząć poszukiwania kolejnego partnera. Wybór odpowiedniego dla Ciebie partnera wymaga wielu różnych elementów, a w zależności od zakresu i wagi potrzeb, mniej lubej pracy.

  Jednak na samym początku należy się upewnić, że ocenia się wielu dostawców. Nawet jeśli masz już wcześniej istniejące relacje, nigdy nie zaszkodzi zobaczyć, jakie są twoje opcje. Podczas tego procesu należy pomyśleć o czterech podstawowych środkach dobrych partnerów i wykorzystać je do dokonania właściwego wyboru.

  Usługi IT dla firm. Dostosowanie kulturowe i zrozumienie

  Najważniejszą częścią dobrej relacji z dostawcami usług jest kulturowe dopasowanie. W wielu przypadkach, w sprawach o znaczeniu krytycznym, będziecie współpracować przez dłuższy czas. Od pierwszego dnia musicie mówić tym samym językiem i rozumieć to, czego obie od siebie potrzebujecie, aby osiągnąć wspólny sukces.

  Nawet na samym początku, firma IT powinna być w stanie wyartykułować, co robicie i dlaczego ma to znaczenie, aby mogła zastosować to do współpracy. Jeśli zauważycie walkę w tym zakresie, lub że ich pogląd na waszą organizację nie pasuje do waszego, powinniście wstrzymać się z oceną relacji.

  Z drugiej strony, powinniście być w stanie przekazać im informacje, które pomogą wam wyjść naprzeciw waszym potrzebom. Aby zrobić to skutecznie, trzeba wiedzieć, czego się chce i do czego dąży. Jeśli tego nie zrobisz, nie możesz oczekiwać wzajemnego zrozumienia. To działa w obie strony.

  Usługi IT dla firm. Poziom doświadczenia

  Niezależnie od sytuacji, organizacja oferująca usługi IT dla firm, z którą się skontaktujesz, aby obsługiwać potrzeby w obszarze o krytycznym znaczeniu dla Twojej firmy musi mieć zróżnicowane podejście do tego obszaru dzięki praktycznemu doświadczeniu. Partnerstwo jest cenne, ponieważ masz potrzebę, do zaspokojenia w której firma IT ma oni szczególne kwalifikacje. W związku z tym musisz ocenić poziom doświadczenia dostawcy.

  Z czym właściwie wiąże się ta ocena?

  Po pierwsze, należy oderwać się od swoich interakcji, czując, że jest się bardziej zorientowanym w temacie niż dotychczas. Absolutnie nie musisz stawać się ekspertem, ale dobry organizacja oferująca usługi It dla firm da ci narzędzia, których potrzebujesz, aby mieć jasną perspektywę i wyjaśnić kluczowe punkty, o których wcześniej nie myślałeś.

  Powinieneś również zobaczyć, że pracowali już nad takimi sprawami jak Twoja, czy to z analogicznymi firmami, czy w podobnych sytuacjach, i osiągnęli udane rezultaty. Jednym ze sposobów oceny doświadczenia jest pytanie o to, jak poradziliby sobie z Twoją sytuacją i jak radzili sobie z podobnymi sprawami w przeszłości. Innym sposobem jest dokładne przyjrzenie się, z kim będziesz regularnie współpracował i sprawdzenie, jak umiejętnie ci członkowie zespołu mogą teraz odpowiedzieć na twoje pytania.

  Usługi IT dla firm. Reputacja i referencje

  Nie możesz patrzeć w przyszłość. Możesz obiektywnie spojrzeć w przeszłość i teraźniejszość, aby dokonać świadomej prognozy. W tym przypadku w grę wchodzi reputacja potencjalnego dostawcy usług i sieć polecających. Podczas gdy nie znasz innych firm, które obsługuje firma IT, to bardziej niż prawdopodobne jest, że znasz ludzi, którzy mieli z nimi do czynienia wcześniej.

  Zapytaj dookoła. Podziel się informacją, że spotykasz się z wybraną grupą dostawców aby skorzystać z usług IT, które według Ciebie mogą znać ich lub usługi. Zobacz, jak oni reagują. Czy reputacja wybranej firmy jest silna? Czy ludzie pochwalają ich za niestandardowe podejście lub zaangażowanie, z jaką poświęcają swój czas? Czy też wspominają o skłonności do spóźnień lub mniej niż godnych polecenia wynikach?

  Następnie sięgnij do sieci polecających. Wybierz firmy, które dostawca wymienia jako osoby polecające, wraz z klientami, których nie wymienia.

  • Co mają do powiedzenia?
  • Czy polecają cię jako partnera?

  Jeśli nie, to jest to poważny znak zapytania, chyba że jednocześnie pojawiła się jakaś inna ważna okoliczność sprzyjająca.

  Usługi IT dla firm. Przejrzystość

  Przejrzystość w partnerstwie jest absolutnie niezbędna. Od samego początku odpowiedzi na pytania powinny być już krystalicznie czyste lub stosunkowo łatwe do uzyskania po wspólnej współpracy:

  • Ile kosztują usługi IT i jaka jest ich struktura cenowa?
  • Kto właściwie realizuje projekty? Czy jest to osoba, z którą rozmawiasz na co dzień, czy ktoś inny?
  • Kiedy są one dostępne i ile czasu spędzają w Twojej firmie?

  Nie są to jednak jedyne pytania, które powinny pojawiać się w rozmowach. Jeden z naprawdę silnych partnerów powie Ci, co robisz i czego nie potrzebujesz, nawet jeśli oznacza to, że nie korzystasz jeszcze z ich usług. Pamiętaj, że tak jak ty oceniasz ich, tak oni powinni oceniać ciebie.

  Zawsze podejmuj strategiczne podejście do partnerstw

  Każda firma ma innych doradców IT o unikalnych umiejętnościach, a czasami pomoc z zewnątrz jest konieczna w jednym krytycznym obszarze, ale nie w innym. Ponadto, budowanie partnerstwa wymaga czasu. Twoim celem powinno być zawsze podejmowanie strategicznych decyzjach. Zważaj na plusy i minusy sprowadzenia dostawcy usług IT, ale dopiero po definitywnym określeniu pożądanego wyniku. Wybierz dostawcę usług IT, który:

  • Tworzy przewagę konkurencyjną poprzez usługi IT.
  • Tworzy skalowalny biznes poprzez aplikacje dedykowane.
  • Posiada sieć partnerów, z którymi tworzy dodatkową wartość.

  Usługi IT dla firm, doświadczenie

  Działamy na rynku od 2003 roku. W ciągu tego okresu udało nam się z sukcesem zrealizować setki projektów informatycznych. Zarówno bardzo małych, polegających na stałym świadczeniu usług IT dla firm, po tworzenie aplikacji dla firmy leasingowej zatrudniającej setki pracowników. To był nasz największy projekt w obszarze projektowania aplikacji internetowych.

  Usługi IT dla firm są realizowane przez zespół konsultantów. Konsultantów, którzy wraz z latami świadczenia usług IT dla biznesu nabywali coraz większe doświadczenie. Pozyskiwali wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Największą wartością konsultantów jest ich doświadczenie zdobyte poprzez realizację bardzo różnych zadań i projektów. Każda sytuacja jest inna, cele jest wspólny, zadowolenie klientów.

  Wiedza i doświadczenie pozwoliło nam stworzyć aplikację baza wiedzy. Aplikację, w której gromadzimy informacje przydatne dla konsultantów, w realizacji kolejnych usług IT dla firm. Aplikacja baza wiedzy, stanowi istotne wsparcie IT dla firm, pozwalając im rozszerzyć ich wiedzę. Dać możliwość podejmowania lepszych, bardziej świadomych decyzji.

  Wszystkie wyżej wymienione usług mieszczą się pod jednym, wspólnym parasolem usług; obsługa informatyczna firm Warszawa. To właśnie na rynkach Warszawy, Piaseczna pozyskujemy najwięcej klientów. Możemy dla nich świadczyć usługi wsparcia IT szybko i sprawnie. Klienci mogą odwiedzić nasze biuro w Warszawie, sprawdzić , jak pracują osoby, z którymi na co dzień kontaktują się przez telefon, email.

  Obsługa informatyczna Warszawa, to podstawowy, szeroko rozumiany zestaw usług. Usługi informatyczne realizowane przez firmę zewnętrzną pozwalają uzyskać klientom dostęp do ciągle aktualizowanej wiedzy. Wiedzy popartej rozwiązaniem tysięcy, większych i mniejszych problemów informatycznych. Takich, które w większości przypadków nigdy się im nie przydarzą, ale doświadczenie pozyskane przy ich rozwiązywaniu z pewnością już tak. Bezpieczeństwo systemów informatycznych nie widać, pojawia się w sytuacji, gdy jest za późno. Bądź mądrzejszy przed szkodą, zabezpiecz infrastrukturę IT przed wydarzeniem.

  Image

  Powiązane artykuły