Usługi IT dla firm małych

Usługi IT dla firm małychNasze rozumienie Twoich potrzeb

Rozumiemy, że w wielu wypadkach stała obecność osoby odpowiedzialnej za infrastrukturę IT, pomoc użytkownikom nie jest niezbędna w Twojej firmie. Bardziej efektywnym kosztowo rozwiązaniem jest posiadanie możliwości szybkiej, sprawnej reakcji na pojawiające się potrzeby. My posiadamy kompetencje i możemy się podjąć świadczenia tego typu usług.
Rozumiemy, że Ty często pracujesz zdalnie ze swoimi klientami. W tym obszarze rozwiązaniem jest prosta aplikacja do zarządzania projektami, do której dostęp masz Ty w pełnym zakresie oraz w ograniczonym zakresie tylko w wybranych obszarach Twoi współpracownicy oraz klienci. Integracja łańcucha popytu to rozwiązanie dla Ciebie.

Jakie mogą być potrzeby Twojej firmy?

Przedstawiamy zagadnienia, wyzwania, które mogą być istotne dla Twojej firmy. Przedstawiając zagadnienia, które dotyczą firmy o podobnej do Twojej wielkości, masz szansę się zastanowić nad właściwym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej firmy.
Skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie i przygotować rozwiązanie dedykowane właśnie dla Ciebie. Rozwój Twojej firmy jest w Twoich rękach, my możemy Ci tylko pomóc.

Zwiększ efektywność pracy swoją i Twoich pracowników

Chcę sprawnie koordynować pracę własną i współpracowników
Poczta to dla mnie zbyt proste narzędzie, potrzebuję prostej aplikacji.
Chcę wspólnie pracować z kooperantami bez konieczności spotykania się z nimi.

Bezpieczeństwo Twojego biznesu

Chcę mieć pewność dostępu do danych po ewentualnej katastrofie.
Chcę bezpiecznie i tanio zabezpieczyć moje dane i dane, na których wspólnie pracuję z podwykonawcami
W razie awarii potrzebuję szybkiej reakcji.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana. Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie. Proszę podać poprawną odpowiedź.

Usługi IT dla firm małych, Twojej firmy
Rozwiązania elastyczne i efektywne

Wykorzystaj jak najwięcej partnerów zewnętrznych, ograniczając koszty stałe i zarządzając kosztami zmiennymi.
Korzystaj z zewnętrznego dostawcy poczty elektronicznej.
Zainwestuj w serwer plików i zarządzaj uprawnieniami.
Pomyśl o składowaniu Twoich plików w sieci w chmurze.
Dokonuj właściwych wyborów kupując sprzęt i oprogramowanie.

Usługi IT dla firm, doświadczony partner

Ciągłe zmiany w IT wymagają stałego wsparcie. Stałej obsługi IT, która obecnie polega na proaktywnym przeciwdziałaniu potencjalnym problemom. W dużo mniejszym zakresie wizytom u klientów i fizycznej pomocy użytkownikom. Nowoczesne rozwiązania w obszarze technologii informatycznych umożliwiają świadczenie większości usług zdalnie. Tworząc minimalne niedogodności w środowisku pracy klientów.

Usługi IT dla firm, usługi outsourcingowe

Help Desk

Help Desk to wsparcie zdalne dla klientów. dedykowany konsultant świadczy usługi zdalnie. Pomagając w rozwiazywaniu codziennych problemów, związanych z informatyką. Obszar kompetencji Help Desk dotyczy przyjmowania i realizacji zgłoszeń od klientów. W sytuacjach, w których zgłaszany problem wymaga interwencji na miejscu konsultanta IT, taka usługa jest realizowana.

Konsulting IT

To, za co cenią nas klienci, to wiedza i doświadczenie. Doświadczenie pozyskanie podczas realizacji wielu, różnych projektów, dla firm reprezentujących różne branże, będących różnej wielkości.

Doświadczenie pozyskane w czasie realizacji projektów, udostępniamy naszym klientom. W czasie rozmów, realizacji projektów świadczymy usługi konsultingu IT. Klienci oszczędzają istotne środki finansowe oraz czas korzystając z naszych usług. Konsulting IT, to przede wszystkim rozmowy, rozmowy i argumentacja proponowanych rozwiązań.

Usługi integracyjne

Główne korzyści z zastosowania informatyki w biznesie to możliwość korzystania z tych samych danych, przez różnych użytkowników, zlokalizowanych w różnych miejscach w tym samym czasie. Usługi integracyjne w pełni odpowiadają tym możliwością i potrzebom, które z nich wynikają.

Integracja systemów informatycznych. Umożliwienie korzystania z raz wprowadzonych danych, przez wiele różnych osób i innych systemów. Umożliwienie korzystania z danych w tym samym czasie wielokrotnie, bez konieczności ich kopiowania, powielania w jakikolwiek sposób.

Business Continuity i Disaster Recovery

To, czego oczekują użytkownicy systemów informatycznych, to bezpieczeństwo, dostępność i niezawodność. Dostępność systemów informatycznych widać od razu. Każdy użytkownik firmowych systemów informatycznych w sytuacji chwilowej braku dostępności od razu zauważa ten fakt. Oczekuje szybkiego i skutecznego działania.

Business Continuity, to zapewnienie możliwości działania firmy w sytuacji kryzysowej, wyjątkowej, którą nikt nie jest w stanie przewidzieć, ani zaplanować. Świadczymy usługi wsparcia polegające na udostępnieniu zasobów firmy zgromadzonych w chmurze. Szybkiej instalacji i konfiguracji podstawowych systemów informatycznych po awarii.

Zarządzanie infrastrukturą informatyczną

Infrastruktura, to to, czego nie widać, a bez czego nie może pracować żadna firma. Takie są też nasze usługi. Ciche, skryte, wykonywane często poza godzinami pracy użytkowników sieci informatycznej. Cel jest jeden, wykonywać usługi informatyczne tak, aby nas nie było ich widać, aby efekt w postaci ciągle, sprawnie działającej sieci IT sieci był czymś naturalnym, a nie wyjątkowym.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana. Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie. Proszę podać poprawną odpowiedź.

Usługi IT dla firm, usługi programistyczne

Projektowanie aplikacji internetowych, jako źródło przewagi konkurencyjnej

Coraz trudniej konkurować na rynku. Stare modele biznesowe się nie sprawdzają. Cykl życia produktów skraca się każdego roku. Coraz więcej firm szuka innych, nowych sposobów na uzyskanie istotnej przewagi konkurencyjnej. Jednym z nich jest aplikacja internetowa. Aplikacja, która usprawnia zarządzanie procesami biznesowymi. Pozwala stworzyć i dostarczyć istotną przewagę konkurencyjną na rynku.

MS Excel ci nie wystarcza. Spotykasz się często z sytuacją, w której kilku pracowników jednocześnie pracuje z tymi samymi danymi. Co miesiąc wykonujesz te same, powtarzalne raporty i zestawienia. Można te wszystkie czynności i procesy usprawnić poprzez wdrożenie aplikacji internetowej.

Stworzymy dla Ciebie aplikację internetową. Pomożemy napisać jej wymagania. Stworzymy architekturę, wykonamy cały projekt od początku do końca. Po wdrożeniu, zajmiemy się rozwojem oprogramowania.

Aplikacja B2B, jest parasolem naszych kompetencji w obszarze projektowania aplikacji internetowych. Głównymi naszymi klientami są firmy, które wykorzystują projektowane przez nas aplikacje internetowe do usprawnienia współpracy ze swoimi klientami i partnerami biznesowymi. Wśród naszych flagowych aplikacji pragniemy wyróżnić kilka:

  • Aplikacja internetowa HR, do rozliczania urlopów, delegacji.
  • Aplikacja internetowa dla firm leasingowy, do usprawnienia procesu zarządzania umowami leasingowymi.
  • Aplikacja internetowa dla brokera ubezpieczeniowego.
Wdrożenie systemu B2B, to jedna z podstawowych naszych usług.
Rozwój oprogramowania

Posiadasz aplikację. Kilka lat temu została wykonana przez firmę. Tak się wydarzyło na rynku, że firma już nie wspiera twojej aplikacji. Potrzebujesz nowej firmy, która zajmuje się rozwoje oprogramowania.

Realizujemy projekty w obszarze rozwoju oprogramowania. Kończymy projekty rozpoczęte przez inne firmy.

Strony www, sklepy www

Firmowa strona internetowa, to obecnie standard dla każdej małej firmy. Nie chodzi tylko o stworzenie wizytówki firmy w internecie. Dla większości naszych klientów strona internetowa, to źródło kolejnych klientów. Klientów, do których w inny sposób firma by nie dotarła. Firmowa strona www, to również źródło prestiżu dla jej pracowników. Możliwość utożsamienia się z firmą, która posiada profesjonalną swoją wizytówkę w internecie.

W ramach świadczenia różnych usług IT dla firm, tworzymy strony internetowe. Począwszy od prostych stron onepage, poprzez firmowe strony internetowe, kończąc na portalach.

Tworzymy sklepy internetowe w technologii PrestaShop. Mamy kompetencje w tworzeniu i konfigurowaniu funkcji multistore. Integrujemy Sklepy internetowe PrestaShop z systemami finansowo-księgowymi, platformami logistycznymi, systemami płatności online.

Usługi IT dla firm, doświadczenie

Działamy na rynku od 2003 roku. W ciągu tego okresu udało nam się z sukcesem zrealizować setki projektów informatycznych. Zarówno bardzo małych, polegających na stałym świadczeniu usług IT dla firm, po tworzenie aplikacji dla firmy leasingowej zatrudniającej setki pracowników. To był nasz największy projekt w obszarze projektowania aplikacji internetowych.

Usługi IT dla firm są realizowane przez zespół konsultantów. Konsultantów, którzy wraz z latami świadczenia usług IT dla biznesu nabywali coraz większe doświadczenie. Pozyskiwali wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Największą wartością konsultantów jest ich doświadczenie zdobyte poprzez realizację bardzo różnych zadań i projektów. Każda sytuacja jest inna, cele jest wspólny, zadowolenie klientów.

Wiedza i doświadczenie pozwoliło nam stworzyć aplikację baza wiedzy. Aplikację, w której gromadzimy informacje przydatne dla konsultantów, w realizacji kolejnych usług IT dla firm. Aplikacja baza wiedzy, stanowi istotne wsparcie IT dla firm, pozwalając im rozszerzyć ich wiedzę. Dać możliwość podejmowania lepszych, bardziej świadomych decyzji.

Wszystkie wyżej wymienione usług mieszczą się pod jednym, wspólnym parasolem usług; obsługa informatyczna firm Warszawa. To właśnie na rynkach Warszawy, Piaseczna pozyskujemy najwięcej klientów. Możemy dla nich świadczyć usługi wsparcia IT szybko i sprawnie. Klienci mogą odwiedzić nasze biuro w Warszawie, sprawdzić , jak pracują osoby, z którymi na co dzień kontaktują się przez telefon, email.

Obsługa informatyczna Warszawa, to podstawowy, szeroko rozumiany zestaw usług. Usługi informatyczne realizowane przez firmę zewnętrzną pozwalają uzyskać klientom dostęp do ciągle aktualizowanej wiedzy. Wiedzy popartej rozwiązaniem tysięcy, większych i mniejszych problemów informatycznych. Takich, które w większości przypadków nigdy się im nie przydarzą, ale doświadczenie pozyskane przy ich rozwiązywaniu z pewnością już tak. Bezpieczeństwo systemów informatycznych nie widać, pojawia się w sytuacji, gdy jest za późno. Bądź mądrzejszy przed szkodą, zabezpiecz infrastrukturę IT przed wydarzeniem.