Dlaczego COMMunikacja

Dlaczego COMMunikacja

Dlaczego COMMunikacja

patrząc na organizację z punktu widzenia aplikacji teleinformatycznych można wyróżnić kilka elementów występujących po stronie ich użytkowników;

EAS / ERP / MRPII / MRP / FK – umieściliśmy wszystkie te nazwy w jednej linii chcąc przedstawić, że jest to (bez względu na klasę rozwiązania) najważniejsza aplikacja w każdej organizacji. Oprócz działów księgowości i finansów, dostęp do niej mają wybrane osoby odpowiedzialne za budżety i ich realizację w poszczególnych swoich zakresach; np. Dyrektor Marketingu -marketing, Dyrektor Sprzedaży -sprzedaż.

Aplikacja CRM -Customer Relationship Management– system wspierający obsługę klienta. Wszystkie osoby w dziale sprzedaży i marketingu mają do niego stały dostęp, a także wybrane osoby z innych departamentów.

Aplikacja eCommerce – system wpierający sprzedaż i wykorzystujący Internet jako kanał komunikacji z klientami.
Głównymi użytkownikami tego systemu są działy sprzedaży oraz marketingu.

Aplikacja SCM -Supply Chain Management– system wspierający obsługę dostawców. Działy zakupów oraz produkcji są głównymi użytkownikami tego rozwiązania.

Aplikacja RCM -Revenue Chain Management - system wpierajacy generowanie przychodów. Działy sprzedaży i marketingu są głównymi użytkownikami tej aplikacji.


COMMunikacja – WSZYSTKIE osoby pracujące w organizacji i mające dostęp do systemu są użytkownikami tego rozwiązania. Jest to najważniejsze rozwiązanie z organizacyjnego punktu widzenia. Każda osoba jest jego głównym użytkownikiem. Dlatego właśnie COMMunikacja.

Nazwa firmy ComminT

Nazwa firmy COMMINT to połączenie dwóch członów z dwóch wyrazów angielskich – COMMunications’ oraz poINT – jest ona bardzo zbliżona do zadań, jakie realizujemy u naszych Klientów. Praca nasza polega na wykorzystaniu informatyki jako medium komunikacyjnego. We wszystkich projektach spotykamy się z procesami dzielenia się informacjami, które pojawiają się w organizacjach, my zajmujemy się zarządzaniem przekazywania ich pomiędzy użytkownikami wewnętrznymi jak i zewnętrznymi.

j. angielski - What does COMMINT stand for? Communications Intelligence ( usually seen as COMINT )

Tadeusz

Dyrektor Zarządzający

Bartek

Programista

Joanna

Programistka

Kamila
Damian

Programista