Skuteczne wykorzystanie usług IT

Skuteczne wykorzystanie usług IT

Zarządzanie zmianą

Nasz wykwalifikowany zespół profesjonalistów ma wiele osiągnięć w zakresie wykorzystania technologii informatycznych w obszarze zarządzania zmianą. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu od podstaw nowych, optymalnych infrastruktur, jak również unowocześnianiu już istniejących.

Dobieramy i dostosowujemy najbardziej odpowiednią technologię do usług świadczonych przez naszych klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie i liczba zrealizowanych z sukcesem projektów pozwala nam z pewnością wybrać zarówno niezbędny sprzęt jak i oprogramowanie do potrzeb klientów. Stoimy po stronie klienta, nie jesteśmy związani z żadnym dostawcą sprzętu jak również oprogramowania. Ponieważ jesteśmy niezależni, możemy wybrać dokładnie takie rozwiązanie, które w 100% zaspokoi potrzeby klientów dzisiaj jak i w przyszłości.

Na czas i w zakresie wyznaczonego budżetu

Każdego dnia dowodzimy, że potrafimy skutecznie kierować różnymi projektami w ramach wyznaczonego reżimu czasowego i przy założonym budżecie. Zachowując jednocześnie jakość i dostępność świadczonych usług.

  • Przekształcać usługi, potrafimy lepiej wykorzystać istniejące zasoby informatyczne, umiemy lepiej automatyzować procesy i bez problemów wdrażać duże rozwiązania
  • Unowocześniać usługi, potrafimy zaproponować nowe, lepsze rozwiązania, usługi mobilne
  • Obniżać koszty, wdrażać nowe, elastyczne rozwiązania, możemy elastycznie zatrudniać pracowników, dając im jednocześnie możliwość realizacji nowych zadań dla nowych klientów

Umiemy słuchać użytkowników aby zaprojektować właściwe rozwiązania

Już w bardzo wczesnym etapie projektowania zmian, angażujemy zarząd firmy aby wziął czynny udział w całym procesie. Wykorzystując spotkania, jak również narzędzia do komunikacji zdalnej, intensywnie angażujemy zarząd firmy w celu uzyskania informacji zwrotnych. Staramy się aby zmiana, która nastąpi spełniała oczekiwania zarówno zarządu jak i pracowników, nie tylko realizując i wspierając ich cele i zadania obecnie ale również w przyszłości. Testy i przeglądy umożliwiają nam stworzenie rozwiązania, które spełnia oczekiwania klienta.

Bezpieczne i stabilne usługi

Dostarczamy bezpieczne i stabilne rozwiązania integrujące doświadczenia wszystkich użytkowników. Nasze rozwiązania zarówno desktopowe jak również mobilne umożliwiają świadczenie elastycznych usług. zintegrowane systemy bezpieczeństwa, procedury i polityki chronią i zabezpieczają dane i systemy naszych klientów.

Powiązane artykuły