Disaster Recovery

Disaster Recovery

Przywracanie systemów informatycznych po katastrofie – disaster recovery

Przywracanie systemó w informatycznych po katastrofie to proces polegający na odtworzeniu najbardziej istotnych elementów infrastruktury technicznej po wystąpieniu katastrofy wywołanej poprzez czynniki natury lub działanie ludzi.
ComminT oferuje całościowe rozwiązanie z zakresu przywracania systemów po katastrofie.

Nasi konsultanci będą pracować razem z Twoimi pracownikami aby przygotować i wybrać najlepszą strategie mającą na celu jak najszybsze przywrócenie dostępu do Twoich kluczowych danych.

Planowanie odpowiednich procedur na przyszłość jest najlepszym rozwiązaniem. Wydatki związane z właściwym zabezpieczeniem najistotniejszych danych pozwalają zminimalizować ryzyko przy zachowaniu efektywności biznesowej proponowanego rozwiązania. Działania prewencyjne minimalizują również Twoje bóle głowy związane z niemożliwością świadczenia usług i dostarczenia produktów dla Twoich klientów.

Zabezpiecz się, to się na prawdę opłaca.

Korzyści wynikające z zastosowania disaster recovery

  • Ograniczenie przestojów - redukuje czas niezbędny na odzyskanie utraconych danych
  • Minimalizacja wydatków związanych z odzyskaniem danych – gwarancja pozytywnych przepływów finansowych dla Twojej firmy
  • Elastyczność rozwiązania – nasze rozwiązania są dostosowane do twoich możliwości obecnie, ale również, które można rozwijać w przyszłości. Twoje rozwiązanie rośnie razem z Tobą.

Różnorodność zwiększa bezpieczeństwo – wykorzystując przechowywanie kluczowych danych poza Twoim biurem masz pewność, że w razie jakiejkolwiek awarii, masz zawsze i zewsząd do nich dostęp. Wykorzystujemy różne lokalizacje geograficzne, aby zmniejszyć Twoje ryzyko biznesowe.