O tworzeniu aplikacji dedykowanych

O tworzeniu aplikacji dedykowanych

Tworzenie aplikacji dedykowanych dla firmy to proces długi, równie długi jest proces wyboru firmy IT, która wykona aplikację. Jak rozpocząć proces wyboru dostawcy oprogramowania dedykowanego? Możesz nie wiedzieć od czego zacząć. Jeśli to brzmi znajomo, to nie martw się. Nie jesteś jedyny, ten artykuł pomoże Ci.

Wiele firm przyzwyczaiło się do aplikacji pudełkowych. Granica między aplikacją dedykowaną a aplikacją z pudełka zaciera się gdzie zaczynają się opcje dostosowywania.

  • Z jakimi firmami powinieneś się skontaktować?
  • Jak powinieneś rozpocząć swoje poszukiwania?

Stworzyliśmy ten tekst, aby pomóc Ci w rozwoju oprogramowania na zamówienie. Gdy już znajdziesz swoje idealne rozwiązanie, nigdy już nie skorzystasz z aplikacji pudełkowej. Może okazać się, że tylko dedykowana aplikacja internetowa jest w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Twoim pierwszym krokiem jest znalezienie odpowiedniego zespołu lub firmy zajmującej się tworzeniem aplikacji internetowych na zamówienie.

Oceń swoje potrzeby, stwórz wymagania funkcjonalne aplikacji

Niezależnie od tego, czy myślisz o dedykowanej aplikacji internetowej od lat, czy też dopiero zaczynasz rozważać ten pomysł, teraz jest dobry moment na przeprowadzenie burzy mózgów. Usiądź ze swoim zespołem i zastanów się, czego naprawdę potrzebujesz od systemu IT.

  • Nie jesteś pewien wszystkich swoich potrzeb związanych z aplikacją dedykowaną?
  • Masz pytania dotyczące najlepszego rozwiązania?

Nie ma problemu. Nie potrzebujesz już znać wszystkie odpowiedzi. Na tym etapie, po prostu zapisz swoje pytania. Możesz je zachować dla swojego zespołu rozwoju oprogramowania.

Znajdź lokalne firmy tworzące oprogramowanie na zamówienie

Kiedy zaczniesz szukać firm zajmujących się tworzeniem aplikacji internetowych, będziesz chciał szukać lokalnie. Zakładając, że firma jest w Polsce, to będziesz chciał mieć firmę z siedzibą w Polsce. Jeśli zdarzy Ci się znaleźć firmę w obrębie swojego miasta, to nawet lepiej.

Dlaczego warto szukać firmy lokalnie?

Ponieważ w ten sposób wiesz, że firma tworząca aplikacje dedykowane jest w zasięgu ręki. Jeśli kiedykolwiek będziesz miał pytania lub wątpliwości, będziesz wiedział, jak dotrzeć do swojego zespołu. Ponadto, korzystanie z polskiego zespołu programistów jest często bardziej opłacalne niż znalezienie zespołu za granicą.

Szukaj specjalistycznej wiedzy

Następnie upewnij się, że firma tworząca aplikacje dedykowane może dostarczyć dokładnie to, czego potrzebujesz. Jak możesz to zrobić? Jeśli znasz swoje specyficzne potrzeby w zakresie oprogramowania, możesz zapytać, jak firma poradzi sobie z tymi potrzebami. Jeśli masz bardziej ogólny pomysł, a następnie dowiedzieć się, czy zespół pracował z Twojej branży wcześniej. Na przykład, powiedzmy, że prowadzisz firmę na rynku B2B. Czy firma tworząca aplikacje dedykowane wspominała o aplikacjach B2B, aplikacjach do komunikacji wewnętrznej w firmie?

Sprawdź studia przypadków i portfolia

Poszukaj portfolio i studia przypadków na temat aplikacji stworzonych przez firmę IT. Często można znaleźć te informacje na stronie internetowej. Jeśli nie możesz znaleźć tego, czego potrzebujesz, zawsze możesz zapytać. Studia przypadków dają Ci konkretne przykłady projektów i rozwiązań firmy IT. Poszukaj studiów przypadku, które odzwierciedlają Twoje potrzeby. Czy rozwiązania pasują do tego, co chcesz dla własnego oprogramowania?

Uzyskaj wycenę

W tym momencie, prawdopodobnie jesteś już blisko wyboru firmy tworzącej aplikacje dedykowane. Możesz zawęzić wybór do jednej lub dwóch firm. Teraz jest czas, aby uzyskać wycenę aplikacji dedykowanej. Jeśli wybrałeś organizację oferującą usługi IT dla firm, ocena będzie rzetelna i prawidłowa.

Zakładając, że wybrałeś podmiot oferujący usługi IT dla firm, teraz jest idealny czas, aby omówić swoje potrzeby w zakresie oprogramowania. Zanotuj swoje przemyślenia podczas tego spotkania.

  • Czy czułeś, że Ty i zespół ds. oprogramowania byliście na tej samej stronie?
  • Czy odpowiedzi na Twoje pytania były wyczerpujące?

Pod koniec spotkań, powinieneś czuć się pewnie o wyborze firmy IT.

Komunikuj się z zespołem

Podczas procesu tworzenia oprogramowania, staraj się utrzymywać komunikację z zespołem. Jeśli wybrałeś odpowiednich programistów, oni również będą utrzymywać komunikację z Tobą. Powinieneś otrzymywać regularne aktualizacje na temat postępu prac, osi czasu i planowanego wdrożenia systemu IT. Jeśli kiedykolwiek masz pytania podczas tego procesu, zapytaj. Usługi IT dla firm powinien być szczęśliwy, aby odpowiedzieć na nie.

Rozwój oprogramowania dedykowanego
  • Czy potrzebujesz rozwoju oprogramowania dedykowanego?
  • Próbujesz znaleźć usługę, która będzie dla Ciebie najlepsza?

W takim razie pozwól commint zrealizować Twoje potrzeby. pomóc. My komunikujemy się z naszymi klientami i poznajemy ich potrzeby w zakresie oprogramowania na zamówienie. Tworzymy aplikacje dedykowane dla firm.

  • Czy chcesz mieć pewność, że Twoje oczekiwania zostaną spełnione?

My jesteśmy gotowi do słuchania. Niezależnie od tego czy wiesz dokładnie czego potrzebujesz, czy masz tylko kilka ogólnych pomysłów, stworzymy Twoją aplikację, idealne rozwiązanie.